X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Японська чайна церемонія

Завантажити презентацію

Японська чайна церемонія

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Японська чайна церемонія Чайна церемонія (яп. 茶の湯 )«Шлях чаю», «мистецтво чаю» (яп. 茶道 садо:, тядо:) - Специфічна форма спільного чаювання, створена в середні століття в Японії і по теперішній час культивована в цій країні.

Слайд 2

В цілому дія чайної церемонії являє собою спеціально організовану і впорядковану зустріч господаря - чайного майстра - і його гостей для спільного відпочинку, насолоди красою, бесіди, супроводжуваних вживанням чаю. Церемонія проводиться у спеціально обладнаному місці і складається з декількох дій, скоєних в строгому порядку.

Слайд 3

Традиційні види церемонії . Існує безліч різновидів чайної церемонії, з яких виділяється шість традиційних: нічна, на сході сонця, ранкова, пообідня, вечірня, спеціальна •Нічна церемонія. Звичайно проводиться при місяці. Збір гостей відбувається незадовго до півночі, завершується церемонія не пізніше, чотирьох годин ранку. Особливістю нічний церемонії є те, що порошковий чай готують безпосередньо під час церемонії, перетираючи в ступці чайне листя, і заварюють дуже міцно. •На сході сонця. Церемонія починається в три-чотири години ранку і триває до шести ранку.

Слайд 4

•Ранкова. Проводиться зазвичай в жарку погоду (коли ранок - найбільш прохолодний час), починається близько шести ранку •Пообідня. Починається близько години пополудні, з їжі подаються тільки тістечка •Вечірня. Починається близько шести годин пополудні

Слайд 5

•Спеціальна (ріндзітяною) церемонія проводиться по особливих випадках: свято, спеціально організована зустріч друзів, святкування якої-небудь події. Чайну церемонію могли проводити, готуючись і до найважливіших подій, наприклад, до битви або до ритуального самогубства. Тут особливу роль грав «майстер чаю». Він повинен був володіти великими внутрішніми якостями. Йому належало зміцнити свого гостя чи гостей перед відповідальним кроком.

Слайд 6

Місце проведення церемонії Класична чайна церемонія проводиться в спеціально обладнаному місці. Зазвичай це обгороджена територія, увійти на яку можна через масивні дерев'яні ворота. Перед проведенням церемонії, під час збору гостей, ворота відкриваються, даючи гостеві можливість увійти, не турбуючи господаря, зайнятого підготовкою. На території «чайного комплексу» знаходиться кілька будівель і сад.