X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Сленг

Завантажити презентацію

Сленг

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Обережно Сленг

Слайд 2

Чому дівчата розмовляють сленгом? За моїм опитуванням 9 з 10 дівчат розмовляють сленговою мовою. Чому вони використовують цю мову як спосіб спілкування? Для багатьох з них, це спосіб самовираження. А для інших… Чому одні можуть протистояти натовпу, а інші ні? Це скоріш свідчить про те, що люди які використовують сленги, просто мають слабку силу волі.

Слайд 3

Чому хлопці розмовляють сленгом? За моїм опитуванням 10 з 10 хлопців розмовляють тільки сленговою мовою. Невже у них це теж спосіб самовираження? Ні для багатьох з них це спосіб життя. Коли вони розмовляють на сленговій мові, їм здається що їх краще розуміють.

Слайд 4

Чому вчителі розмовляють сленгом? За моїм опитуванням ніхто з вчителів не розмовляє сленговою мовою. Чому? Можливо тому, що їм не треба самовиражатися в такий спосіб.

Слайд 5

Сленг не залишається постійним. Зі зміною одного модного явища іншим, старі словазабуваються, їм на зміну приходять інші. Цей процес проходить дуже стрімко.  ВИСНОВОК Якщо в будь-якому іншому сленгу слово може існувати протягом десятків років, то вмолодіжному сленгу лише за минуле десятиліття бурхливого світового прогресуз'явилося і пішло в історію неймовірну кількість слів.     Я не думаю, що сленг це щось шкідливе. Сленг був, є і буде в нашій лексиці, цепомітно з тексту даної доповіді. Думаю, що неправомірно судити про потреби сленгумови. Сленг - це невід'ємна частина нашого життя.

Слайд 6

Слайд 7

Так хто ж вживає сленгові слова найбільше? За моїм дослідженням найбільш поширеною сленгова мова є у хлопців. І це не просто так, на це є дуже багато факторів:  вплив оточення і друзів, звичка , прагнення не вирізнятися серед инших,  недостатнім свій літературний словниковий запас, бажання бути сучасним .

Слайд 8

Чому вчителі розмовляють сленгом? За моїм опитуванням ніхто з вчителів не розмовляє сленговою мовою. Чому? Можливо тому, що їм не треба самовиражатися в такий спосіб.

Слайд 9