X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Музеї та театри Нідерландів

Завантажити презентацію

Музеї та театри Нідерландів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Недивлячись на маленькі розміри країни в Нідерландах знаходиться велика кількість різноманітних музеїв. Чи знаєте ви, що в Амстердамі знаходиться більше музеїв на квадратний метр, ніж в будь – якому іншому місті світу? Нідерланди - це світовий лідер в області мистецтва і культури. Подивіться всесвітньо відомі витвори мистецтва в музеї Ван Гога, Державному музеї, Королівській художній галереї Маурицхейс, Бонненфантен-музеї в Маастрихте і Кунстхале в Роттердамі. Дізнайтеся більше про історію Нідерландів у запропонованих музеях.

Слайд 3

Музей тропіків в Амстердамі Музей тропіків в Амстердамі оповідає про неєвропейські культури. Тисячі експонатів в тимчасових і постійних експозиціях Музей тропіків сприяють поширенню знань і міжкультурній взаємодії. Сама історія Музею тропіків - історія культурних змін. Ми можемо порівняти бачення тропіків ініціаторами музею в кінці 19-го століття і те, як вони бажали представити їх публіці, з тим, як це робиться тепер, століття опісля.

Слайд 4

Державний музей старовини в м.Лейден Око радує не лише експозиція музею : сама будівля, в якій знаходиться музей, заслуговує на увагу. Музей розташований в старому аристократичному будинку, це - монументальна і має колекцію археологічних експонатів, що відносяться до культур, що зробили великий вплив на наше сучасне життя. Також в музеї є експонати нідерландської старовини, від доісторичних часів до кінця Середньовіччя. Якщо ви дійсно хочете упізнати дещо з нідерландської історії, вам обов'язково треба відвідати цей музей.

Слайд 5

Музей Тейлера В музеї зберігаються полотна Рембрандта ван Рейна, одного з відомих голландськ