X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Cвяткування Дня Святого Миколая

Завантажити презентацію

Cвяткування Дня Святого Миколая

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Саме його народження було справжнім чудом, тому що батьки Миколая – Феофан та Нона - були доволі немолодими. Все в них було добре, крім одного – минали роки, а в їхньому домі так і не зазвучали дитячі голоси. Тому подружжя дало обітницю: якщо народиться дитина, присвятити її Богові. І Господь подарував їм сина. Назвали його Миколаєм. З перших днів дитина почала тішити і дивувати - Миколай лежав у колисці і посміхався всім, хто заходив у дім. Ім’я Миколай – одне з найбільш поширених чоловічих імен в християнському світіі, означає “переможець народу” Святий Миколай народився більш ніж 1700 років тому у віддаленій Римській імперії – Лікії в місті Патари (сучасна Туреччина)

Слайд 3

А коли священник здійснював над ним таїнство хрещення, Миколай раптом встав на міцні ніжки, і так, без сторонньої допомоги, провів весь час в купелі. Миколай рано навчився читати. Коли йому було 10-11 років, то вже багато жителів міста знали і поважали його як дорослого. Рідний дядько Миколая був єпископом у місті Патари. Під керівництвом дядька він невдовзі став священником.

Слайд 4

Після смерті батьків Миколаю перейшов великий спадок. Та не пройшло і місяця, як в місті почали творитися дива: в старих з’являлися їжа і одяг, в бездомних – помешкання, у хворих – ліки. Люди славили Бога та не знали, хто робить ці добрі справи.

Слайд 5

Одного разу Миколай взнав, що бідний чоловік хотів віддати своїх дочок заміж, але на бідних ніхто не хотів одружуватись. Тому батько вирішив продати одну з дочок в рабство. Тоді Миколай уночі підкинув мішечок з грошима у вікно так, щоб ніхто не побачив. Так повторювалось ще два рази, аж доки не одружилася третя дочка.

Слайд 6

Через деякий час Миколай відправився в подорож. Корабель на якому він перебував попав у шторм. Всі готувалися до неминучої смерті. Лише св. Миколай впав навколішки і почав сердечно молитися. Несподівано вітер втих, хвилі вщухли. Мандрівники з полегшенням зітхнули, з вдячністю поглянули на св. Миколая. Вони чудово розуміли, хто їх спас від неминучої загибелі.