X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Київщина

Завантажити презентацію

Київщина

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Київщина Події української революції на території краю

Слайд 2

Українська революція 1917–1921 років — черга подій, пов'язаних з національно-визвольною боротьбою українського народу у 1917–1921 роках. Поштовхом до початку Української революції стала Лютнева революція в Російській імперії.

Слайд 3

У період 1917–1921 років Україна пережила різні форми національної державності (УНР, Українська держава, ЗУНР), але державну незалежність втримати не змогла. Однак, не досягши своєї мети, Українська революція започаткувала процес формування модерної політичної нації, відродила традицію державності

Слайд 4

Лютнева революція 1917 р. в Росії призвела до падіння царського самодержавства і встановлення республіки. Формально влада перейшла до Тимчасового уряду. У той же час на місцях влада часто належала не комісарам Тимчасового уряду, а Радам робочих, солдатських і матроських депутатів.

Слайд 5

На Україні з'явився і третій претендент на владу - Центральна Рада. Вона утворилася з ініціативи різних українських політичних партій, громадських і військових організацій у Києві 17 березня 1917 Головою Центральної Ради було обрано М. Грушевський.

Слайд 6

Центральна Рада спочатку замислювалася як громадська організація, а зовсім не як парламент незалежної держави, але по ходу подій все саме так і вийшло. З цього моменту Київ починає повільно, невеликими кроками, але в одному напрямку йти з-під впливу Петрограді.

Слайд 7