X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Керівники Полтавської області в часи “відлиги”

Завантажити презентацію

Керівники Полтавської області в часи “відлиги”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

КЕРІВНИКИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ В ЧАСИ “ВІДЛИГИ” Презентацію підготувала: Кошова В.М., вчитель історії Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника

Слайд 2

КОВАЛЬ ОЛЕКСІЙ ГРИГОРОВИЧ Народився в с. Ляшківка Кобеляцького повіту Полтавської губернії (нині Дніпропетровська область) у родині селян – бідняків. Працював на різних посадах. Свій трудовий шлях пройшов від агронома до заступника міністра сільського господарства УРСР.

Слайд 3

У 1948 – 1950 роки – заступник голови Ради Міністрів УРСР із сільського господарства. У 1950 – 1953 роках – голова виконкому Полтавської обласної ради депутатів трудящих. О.Г.Коваль нагороджений двома орденами Леніна, орденом Трудового Червоного Прапора, медалями “За доблесну працю у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 рр.”, “За трудову доблесть” та ін.

Слайд 4

СПІВАК МАРКО СИДОРОВИЧ Народився в селянській родині. У 1924 – 1926 роках навчався в Андріївській сільськогосподарській школі, у 1926 – 1930 роках – у Харківському зоотехнічному інституті.