X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вплив компютера на здоровя дитини

Завантажити презентацію

Вплив компютера на здоровя дитини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ВПЛИВ КОМП'ЮТЕРА НА ЗДОРОВ´Я ДИТИНИ

Слайд 2

Сучасні комп’ютерні ігрові та навчально-розвивальні програми,створені для дітей дошкільного віку, дають можливість навчити дитину класифікувати і узагальнювати, аналітично мислити в нестандартній ситуації, досягати своєї мети, удосконалювати інтелектуальні навички; розвити у дитини швидкість реакції, дрібну моторику рук, візуальне сприйняття об'єктів, пам'ять та увагу, логічне мислення, зорово-моторну координацію.

Слайд 3

Вміння користуватися комп’ютером додає дитині впевненості в собі, адже їй відкривається доступ у світ сучасних технологій.

Слайд 4

Сидяче положення Результатом напруження м´язів і відносної статичності пози може стати остеохондроз, а у дітей – сколіоз.

Слайд 5

Електромагнітне випромінювання ЕМВ може призводити до таких змін стану організму, при яких він стає більше уразливим для шкідливих факторів другої природи, наприклад ксено- біотиків, вірусів і т.п.

Слайд 6

Перевантаження суглобів кистей рук В пальцях рук внаслідок постійних ударів по клавішам виникає відчуття слабкості, оніміння в подушечках. Це може призвести до ушкодження суставів і зв´язочного апарата кисті і в подальшому до карпарально - тунельного синдрому (КТС).

Слайд 7

Втрата гостроти зору Перевантаження очей призводить до втрати гостроти зору. У користувача погіршується зір, очі починають сльозитися, з´являється головна біль, втома, д