X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
комп*ютерні віруси

Завантажити презентацію

комп*ютерні віруси

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Комп'ютерні віруси Типи комп'ютерних вірусів розрізняються між собою по наступних основних ознаках: середовище незаселеного; спосіб зараження. Під «середовищем незаселеного» розуміються системні області комп'ютера, операційні системи або додатки, в компоненти (файли) яких упроваджується код вірусу. Під «способом зараження» розуміються різні методи упровадження вірусного коду в об'єкти, що заражаються. По середовищу незаселеного віруси можна розділити на: файлові; завантажувальні; макро; скриптові; шкідливих програм.

Слайд 2

Файлові віруси Файлові віруси при своєму розмноженні тим або іншим способом використовують файлову систему якої-небудь (або яких-небудь) операційної системи. Вони: різними способами упроваджуються у виконувані файли (найпоширеніший тип вірусів); створюють файли-двійники (компаньйон-віруси); створюють свої копії в різних каталогах; використовують особливості організації файлової системи (link-віруси).

Слайд 3

Завантажувальні віруси Файлові віруси За способом зараження файлів віруси діляться на: перезаписуючі (overwriting); паразитичні (parasitic); віруси-компаньйони (companion); віруси-посилання (link); віруси, об'єктні модулі, що заражають (OBJ); віруси, бібліотеки компіляторів, що заражають (LIB); віруси, початкові тексти програм, що заражають.

Слайд 4

Overwriting Вірус записує свій код замість коду файлу, що заражається, знищуючи його вміст. Природно, що при цьому файл перестає працювати і не відновлюється. Parasitic Віруси, які при розповсюдженні своїх копій обов'язково записуються в початок файлів, в кінець файлів і в середину файлів або вірусів, що не мають «точки входу», залишаючи самі файли при цьому повністю або частково працездатними. Companion Це віруси, що не змінюють файлів, що заражаються. Алгоритм роботи цих вірусів полягає в тому, що для файлу, що заражається, створюється файл-двійник, причому при запуску зараженого файлу управління одержує саме цей двійник, тобто вірус. Можливо існування і інших типів вірусів-компаньйонів, що використовують інші оригінальні ідеї або особливості інших операційних систем. Існують віруси, які жодним чином не пов'язують свою присутність з яким-небудь виконуваним файлом. При розмноженні вони всього лише копіюють свій код в які-небудь каталоги дисків в надії. Link-віруси також не змінюють фізичного вмісту файлів, проте при запуску зараженого файлу «примушують» Ос виконати свій код.

Слайд 5

Макро-віруси Завантажувальні віруси записують себе або в завантажувальний сектор диска (boot-сектор), або в сектор, системний завантажувач вінчестера (Master Boot