X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Комп’ютерні віруси"

Завантажити презентацію

"Комп’ютерні віруси"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Проект з технологій на тему”Комп’ютерні віруси” учениці 9-Г класу Луцького НВК №9 Карпось Каті

Слайд 2

Комп'ютерний вірус -комп'ютерна програма, яка має здатність до прихованого саморозмноження.

Слайд 3

Одночасно зі створенням власних копій віруси можуть завдавати шкоди: знищувати, пошкоджувати, викрадати дані, знижувати або й зовсім унеможливлювати подальшу працездатність операційної системи комп'ютера.

Слайд 4

Розрізняють файлові, завантажувальні та макро-віруси. Можливі також комбінації цих типів. Нині відомі десятки тисяч комп'ютерних вірусів, які поширюються через мережу Інтернет по всьому світу.

Слайд 5

Слайд 6

Назва програми "комп'ютерний вірус" походить від терміну з біології за її здатність до саморозмноження. Саме поняття "комп'ютерного вірусу" з'явилося в 70-тих. Автором вважається Ф. Коен, який у 1984 році опублікував одну з перших статей, що були присвячені вірусам

Слайд 7

Слайд 8

Історія свідчить, що ідею створення комп'ютерних вірусів окреслив письменник-фантаст Т. Дж. Райн, котрий в одній із своїх книжок, написаній в США в 1977 р., описав епідемію, що за короткий час охопила біля 7000 комп'ютерів. Причиною епідемії став комп'ютерний вірус, котрий передавався від одного комп'ютера до другого, пробирався в їхні операційні системи і виводив комп'ютери з-під контролю людини.

Слайд 9

Для одних віруси є бізнесом. Причому не тільки для їхніх авторів, але і для тих, хто з цими вірусами бореться. Бо процвітання компаній, які випускають антивірусні програми не є несподіванкою ні для кого. Для інших — це хобі. Хобі — збирання вірусних колекцій і хобі — написання вірусів. Ще інші — створюють віруси для прояву власної зухвалості і незалежності.

Слайд 10

Прийнято розділяти віруси за: -об'єктами, які вражаються; -способом зараження; -операційними системами; -деструктивними мож- ливостями(тощо).

Слайд 11

Слайд 12

Здебільшого, все це в минулому. Зараз основні ознаки — самовільне відкривання браузером деяких сайтів (рекламного характеру), підозріло підвищений інтернет-трафік та повідомлення від друзів, що ваші листи електронної пошти до них містили вірус.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика