X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Додавання даних

Завантажити презентацію

Додавання даних

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Додавання даних

Слайд 2

Додавання даних У випадку, коли в базу даних щодня додається велика кількість записів, то база даних реструктуризується з додаванням нових таблиць. Наприклад, можна учнів 11 класів не видаляти з таблиці по закінченню навчального року, а перенести в нову таблицю Випускники (для архіву записів). Ця таблиця матиме всі атрибути таблиці Учні, крім атрибута Клас, який можна змінити на ВНЗ, щоб знати, до якого ВНЗ вступив учень.

Слайд 3

Запит на додавання даних Для перенесення даних в нову таблицю, створюємо 2 запити: Запит на додавання (будуть скопійовані дані в цільову таблицю) Запит на видалення (ці дані видаляють з вихідної таблиці)

Слайд 4

Завдання: створити таблицю “Випускники” та перенести в неї відомості про 11-класників Створити копію б.д. Школа з назвою Школа_додані_дані Створити таблицю Випускники з полями: код (числовий тип), прізвище, імя, дата народження, стать, успішність та ВНЗ (текстовий тип). Всі інші поля – як утаблиці “Учні” У конструкторі запитів додати таблицю “Учні” (з якої додаватимуться дані)

Слайд 5

Тип запиту – Добавление, у вікні в рядку “имя таблицы“ вибрати Випускники

Слайд 6

Формуємо бланк запиту за зразком: Умова відбору: 11*

Слайд 7

Виконати запит. Перевірити таблицю “Випускники”

Слайд 8

Виконати запит на видалення учнів 11 класів з таблиці “Учні”

Слайд 9

Запит на додавання даних мовою SQL Вказати, в яку т