X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Об’єм кулі

Завантажити презентацію

Об’єм кулі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Куля сфера Додаток 4

Слайд 2

Куля і сфера Куля — це множина всіх точок простору, що знаходяться від заданої точки O на відстані, не більшій за дану відстань R. При цьому точка O називається центром, а R — радіусом кулі. Сфера – це поверхня кулі. Це множина всіх точок простору, що знаходяться від заданої точки O на відстані, що дорівнює радіусу R. Об'єм кулі знаходиться за формулою: R – радіус кулі

Слайд 3

Крапля роси має форму сфери

Слайд 4

Кришталева куля усмоктує негативну енергію, пов'язану з недоброзичливими розмовами й породжує гармонію й успіх мешканців дому. Вона сприяє плавному перебігу життя, що виключає ускладнення й озлобленість. Іспанська фірма, що займається винаходом інноваційних видів транспорту, придумала спосіб, що дозволяє ходити по воді.

Слайд 5

Земля й інші планети Сонячної системи мають форму кулі. Земля R=6371км, V=1,0832×1012 км³

Слайд 6

Кульовий сегмент Кульовим сегментом називається частина кулі, яку відтинає від неї січна площина.

Слайд 7

Кульовий сектор Сектор складається з кульового сегмента та конуса, основа якого збігається з основою сегмента, а вершина — з центром кулі. Сектор характеризують радіус кулі R та довжина перпендикуляра, опущеного на центр основи конуса з центра сфери, h. Об'єм сектора:

Слайд 8

Один ми їсти любимо, Іншим - ми талію рятуємо, Третім м'язи підкачаємо. Четвертим - транспорт підкуємо, І п'ятий - на воду кидаємо. А їх геометричну форму одним лише, словом називаємо. Що це за слово?

Слайд 9

ТОР Тор — геометричне тіло, що отримується обертанням кола навколо осі, що лежить у одній площині з колом, але не перетинає його. R — відстань від центру кола до осі обертання, r — радіус кола.

Слайд 10

А, чи знаєте ви, що 4 жовтня 1957році був запущений перший штучний супутника Землі. Супутник мав форму кулі діаметром 58 см і вагою 83,6 кг. Пропоную обчислити об'єм першого штучного супутника Землі.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Геометрія