X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Розміщення населення

Завантажити презентацію

Розміщення населення

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Розміщення населення

Слайд 2

70% всього населення Землі розміщені лише на 7% суші. Найбільш густо заселені – Аоминь(Китай) - 27 тис. осіб/км², монако – 16 тис. осіб/км², сінгапур – 6 тис.осіб/км².

Слайд 3

Найменша щільність населення в Гренландії – 0,03 особи/км², в Західній Сахарі і Монголії – 1 особа/км², в Австралії і Гвіані – 2 особи/км².

Слайд 4

Мальдіви – 1042 осіб/км² Вчені прогнозують, що Через 15-20 років ці острови будуть повністю затоплені, тому вже зараз встановлено домовленість з Австралією та Новою зеландією про те, щоб переселити туди населення мальдів.

Слайд 5

Потяг з робітниками у Бангладеші (889 осіб/км²)

Слайд 6

в країнах Європи, Японії, Китаї, у більшості країн, що розвиваються переважає групова форма розселення.

Слайд 7

Дисперсна форма поширена у США, Канаді, Австралії — територіально великих країнах з незначною густотою населення й невеликою часткою сільських мешканців.

Слайд 8

Для територій з посушливим кліматом та гірських місцевостей (Північна Африка, північна частина Західної Африки, Південно-Західна й Центральна Азія) характерна кочова форма розселення. Кількість кочівників у світі становить 25-30 млн осіб.