X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Постійні та змінні вітри

Завантажити презентацію

Постійні та змінні вітри

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вітер. Постійний та змінні вітри

Слайд 2

Хто швидше? Що таке атмосфера? Що входить до складу атмосфери? З яких шарів складається атмосфера? Які джерела забруднення атмосфери? Яку роботу проводять для збереження чистоти повітря? Яке значення має атмосфера для розвитку життя на Землі? Що таке атмосферний тиск? Як атмосферний тиск змінюється з висотою?

Слайд 3

Змінні та постійні вітри Бриз - це вітер, який змінює свій напрям 2 рази на добу, вдень - дує на суходіл, вночі - на океан. Мусони утворюються так само, як і бризи. Але вони змінюють свій напрямок двічі на рік за сезонами (влітку і взимку). У перкладі з арабської "мусон" означає "сезон" Пасати - вітри, що протягом усього року дмуть від поясів високого тиску поблизу 30-х тропічних широт кожної півкулі до поясу низького тиску на екваторі.

Слайд 4

Як утворюється вітер? бриз суходіл водойма

Слайд 5

Нічний бриз суходіл водойма

Слайд 6

Вітер – це перемещення повітря з області високого тиску в область низького тиску.

Слайд 7

Чому в літню спеку з ліса віє прохолодою?

Слайд 8

Як утворюється муссон?

Слайд 9

Визначення напрямку й швидкості вітру. Напрямок вітру визначають за тією стороною горизонту, звідки він дме. Якщо, наприклад, вітер дме із заходу, його називають західним. Це означає, що повітря переміщується із заходу на схід.

Слайд 10

Флюгери