X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Київ"

Завантажити презентацію

"Київ"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Київ столиця України

Слайд 2

Нестір Літописець у своїй «Повісті врем’яних літ» пише про трьох братів — Кия, Щека й Хорива і їх сестру Либидь, саме вони за легендою заснували місто над Дніпром на семи пагорбах, назване на честь старшого брата Кия - Києвом. скульптурна композиція на честь засновників Києва, яка є головною окрасою парку, відома неодмінно багатьом – адже вона стала одним із символом столиці. Хто ж не памятає знаменитий човен, який несе по водах могутньої великої ріки трьох братів і сестру, до місця майбутнього заснування Києва.

Слайд 3

Пам'ятник князю Володимиру Вели кому — найстаріший скульптурний пам'ятник Києва, споруджений у 1853 році. Один із символів міста. Розташований на нижній терасі Володимирської гірки. Архітектурна домінанта Дніпрових круч правобережної частини Києва.

Слайд 4

Пам'ятник на Андріївському спуску

Слайд 5

Золоті воро та — головна брама стародавнього Києва. Свою назву одержали по аналогії і зразку з Золотими воротами в Константинополі.

Слайд 6

Архітектура

Слайд 7

Замок Річарда - Левине серце» - поетизоване назва будинку № 15 на Андріївському узвозі в Києві - пам'ятника архітектури XIX століття, спорудженого в стилі британської готики. Названо Віктором Некрасовим на честь короля Річарда Левине Серце, героя роману Вальтера Скотта «Айвенго». Будинок у вигляді старовинного замку встановлений на складному рельєфі колишньої літописної гори Воздихальніци трохи нижче Андріївської церкви. Монументальні фасади прикрашені архітектурними елементами замково-кріпаків споруд - різноманітними баштами, шпилями, зубчастими навершями стін і т. д. З лівого боку будинку піднімається висока башта з фортечними рисами.

Слайд 8

Міст Метро - м