X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Година Землі"

Завантажити презентацію

"Година Землі"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Година Землі Презентацію виконала Учениця 10-а класу Школи 1-3 ступенів №90 Чумакова Ірина

Слайд 2

Цього року "Година Землі" - це більше, ніж година! Ми повинні діяти щодня, роблячи невеликі кроки назустріч майбутньому без зміни клімату, майбутньому, у якому всі забезпечені природними ресурсами, майбутньому, у якому людина живе в гармонії з природою! Світ не може більше чекати; і перший крок такий же простий, як вимкнути світло.

Слайд 3

Історія виникнення Година Землі стартувала у Сіднеї в 2007 році з ініціативи WWF в Австралії, і відтоді переросла в міжнародну екологічну ініціативу, яка об'єднала понад 5200 міст в 135 країнах на всіх континентах в прагненні побудувати майбутнє без зміни клімату. Година Землі закликає всіх - приватних осіб, організації, навчальні заклади, комерційні установи - вимкнути світло та інші не життєво важливі електроприлади на одну годину, щоб стимулювати інтерес до проблеми зміни клімату. Будь-який житель планети Земля може підтримати цю ініціативу, просто вимкнувши світло у себе вдома на 1 годину. Більш активні можуть розіслати це запрошення своїм друзям.

Слайд 4

  Чому саме Ви маєте приєднатися до Години Землі?   Просто тому, що саме від Вас залежить майбутнє Планети! Година Землі - це набагато більше, ніж вимкнути світло на одну годину один раз на рік. Це можливість дати людям право голосу у вирішенні майбутнього Планети, а також об’єднання наших зусиль для сталого розвитку та збереження природи навколо нас заради наших дітей та онуків! Година Землі - це Ваші прості щоденні дії - виключати за собою світло і воду, переробляти папір, їздити на велосипеді та багато чого іншого! А як Ви вийдете за межі години заради Планети?

Слайд 5

Джерела: ru.wikipedia.org Google.com/image

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія