X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"7 нових Чудес Світу"

Завантажити презентацію

"7 нових Чудес Світу"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Нових Чудес світу 7

Слайд 2

ВЕЛИКА КИТАЙСЬКА СТІНА 1 «НАЙБІЛЬША БУДОВА КОЛИ-НЕБУДЬ РОЗПОЧАТА ЛЮДЬМИ» «НАЙДОВШЕ КРІПОСНЕ УКРІПЛЕННЯ» «НАЙБІЛЬШЕ У СВІТІ КЛАДОВИЩЕ» (тут загинуло понад 3 млн. робітників) Загальна довжина Великої Китайської стіни - більше 6 тис. км. Будувалася вона з початку п'ятого століття до нашої ери, а закінчена була лише в шістнадцятому столітті, вже нашої ери. Її покликанням було - захистити кордони Китаю з півночі.

Слайд 3

Стародавнє місто ПЕТРА 2 Місто було засноване понад 4 тисячі років тому набатейцями. Спочатку це були лише кілька печер, але дуже швидко Петра почала розростатися. Набатейці видовбували в скелях грандіозні за розміром будівлі.

Слайд 4

Мавзолей ТАДЖ-МАХАЛ 3 Висота мавзолею разом з куполом становить близько 95 м. По кутах споруди піднімаються чотири мінарети. В центрі, перед будівлею усипальниці знаходиться мармурова водойма. Поверхня усипальниці вкрита тисячами дорогоцінних і напівкоштовних каменів, а орнаменти виконані з чорного мармуру. 

Слайд 5

Амфітеатр КОЛІЗЕЙ 4 Колізей - найбільший амфітеатр Стародавнього Риму , один з найвідоміших давньоримських пам'яток і одне з найбільш примітних споруд у світі. Колізей спрадавна вважався символом величі Риму. Колись Колізей міг вмістити 87000 глядачів.

Слайд 6

Місто інків МАЧУ-ПІКЧУ 5 24 липня 1911 року – місто було знайдене молодим американським дослідником. Мачу-Пікчу розташоване на висоті більше 2400 метрів.

Слайд 7

Статуя ХРИСТА-СПАСИТЕЛЯ 6 Статуя Христа -Спасителя - всесвітньо відома статуя на вершині Корковадо в місті Ріо -де - Жанейро ( Бразилія). Статуя Христа -Спасителя по праву вважається символом Ріо -де - Жанейро і Бразилії в цілому. Розміри статуї : висота - 38 метрів, висота п'єдесталу – 8 метрів вага - 1145 тонн; розмах рук - 30 метрів.  

Слайд 8

Стародавнє місто ЧІЧЕН-ІЦА 7 Найдавніше місто майя - Чичен Іца саме містичне місце на планеті. При вході в місто подорожньому відкривається таємнича піраміда Кукулькана. Її висота 30 метрів. Стародавній народ, що мешкав у цьому місті, залишив своїм нащадкам послання. Тут 2 рази на рік: у день весняного і осіннього рівнодення відбувається загадкове видовище зване явищем Пернатого змія. Саме в ці дні кам'яна статуя змія оживає. Відбувається це завдяки візуальному ефекту. Причому, що цікаво: у березні змій повзе нагору, а у вересні - вниз.

Слайд 9

Сподіваюся, Вам Сподобалася наша віртуальна екскурсія! Над презентацією працював Учень 10 - Б класу Чернівецької ЗОШ №6 КАРАБКА ДМИТРО ДЯКУЮ ЗА УВАГУ

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія