X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Струм.Напруга.Опір

Завантажити презентацію

Струм.Напруга.Опір

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Андре-Марі Ампер - знаменитий французький фізик, математик і натураліст, член Паризької Академії наук.

Слайд 4

Вольта Алессандро - італійський фізик, винахідник першого в світі джерела постійного струму.

Слайд 5

Георг Симон Ом — знаменитий німецький фізик, який експериментально відкрив основний закон електричного ланцюга, який ми знаємо як закон Ома.

Слайд 6

Завдання І команди Який заряд пройде через провідник радіоприймача за 20с, якщо сила струму у колі 5А? Яка напруга на електричній лампочці, якщо для переміщення в ній 10 Кл електрики, необхідно виконати роботу 120Дж? 3. Якої сили струм виникає у провіднику опором 25 Ом, якщо до нього прикласти напругу 100В? Завдання ІІ команди 1. Чому дорівнює сила струму у колі, якщо за 40с проходить 160 Кл електрики? 2. Під час переміщення деякого заряду у колі напругою 220 В було виконано роботу 220Дж. Яка величина цього заряду.? 3. Опір провідника 50м, сила струму 2А. Яка напруга у колі?

Слайд 7

Слайд 8

Намалювати схему електричного кола, зображеного на малюнку і визначити довжину спіралі нитки розжарення лампи, площею поперечного перерізу 0,5 , якщо вона виготовлена із вольфраму. Силу струму і напругу визначити за показами приладів на малюнку.

Слайд 9

Намалювати схему електричного кола, зображеного на малюнку і визначити площу поперечного перерізу спіралі нитки розжарення лампи, довжиною 0,2 м , якщо вона виготовлена із вольфраму. Силу струму і напругу визначити за показами приладів на малюнку.