X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Життя у Всесвіті

Завантажити презентацію

Життя у Всесвіті

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Життя у Всесвіті

Слайд 2

Як зародилося життя? Наукові експерименти, які проводилися в 50-х роках ХХ ст., показали, що на ранній стадії розвитку землі при спалахах блискавок з води та газів утворилися амінокислоти – основа живої матерії. Але досі невідомо, яким чином ці речовини стали самовідтворюватись. Таємниця зародження життя невідкрита й сьогодні.

Слайд 3

З чого складається матерія? Основа життя – складні сполуки вуглецю, які називаються органічними речовинами. Деякі з них – амінокислоти – утворюють протеїни. З протеїнів утворюються складні речовини, які утворюють і живлять живі клітини.

Слайд 4

Де зародилося життя? Більшість вчених вважають, що життя зародилося на Землі в океанах або в вулканічних водоймах. Але існує припущення, що Землю запліднили космічні мікроорганізми.

Слайд 5

Як вчені шукають позаземне життя? Відтоді, як у 1996 році в уламку марсіанської породи було знайдено окам'янілості мікроскопічних форм життя, вчені завзято шукають ознаки подібних організмів в уламках порід, що прилетіли з космосу. Апарати для досліджень, які спускаються на Марс, оснащуються пристроями для буріння, щоб шукати ознаки життя в ґрунті планети.

Слайд 6

Чи є життя на інших планетах? Органічні речовини розповсюджені по всьому Всесвіті, і є шанс, що на неозорих просторах знайдеться планета, на якій, як і на Землі може зародитися життя. Проте ніхто не знає, чи є виникнення життя на Землі результатом щасливого випадку, чи це закономірно за даних умов.

Слайд 7

Слайд 8

Яке походження теорії існування життя на інших планетах? Наукова ідея позаземних цивілізацій з'явилася в XVII столітті у зв'язку з появою геліоцентричної системи світу Коперника і винаходом телескопу Галілеєм. На Місяці були виявлені гори і долини, і було зроблено припущення про існування місячних аборигенів — «селенітів». Пізніше було висловлено припущення про існування марсіан.