X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вплив вологи на живі організми

Завантажити презентацію

Вплив вологи на живі організми

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вплив вологи на живі організми Підготував учень 11-А класу Тесленко Павло

Слайд 2

Всі живі організми відчувають потребу у воді. Біохімічні реакції, протікають в рідкому середовищі. Вода для організмів служить універсальним розчинником , за допомогою неї транспортуються живильні речовини , гормони , виводяться шкідливі продукти обміну та ін.

Слайд 3

Адаптація рослин і тварин до вологості Рослини і тварини мають певні пристосування для збереження вологи. У них є спеціальні покривні тканини, слабо проникні для води. Дихання здійснюється через невеликі отвори, які ведуть у внутрішні порожнини, що зменшує втрати вологи.

Слайд 4

Адаптація рослин і тварин до вологості Наземні тварини шукають або активно створюють мікрокліматичні умови з підходящою вологістю. Більшість рослин основну частину вологи набувають з грунту. Цей процес регулюється за допомогою росту коренів.

Слайд 5

Розрізняють такі екологічні групи рослин: гідрофіти - наземно-водні рослини, що живуть на мілководді і на болотах, живуть в умовах постійно високої вологості повітря і грунту; мезофіти - ростуть при середньому зволоженні і переносять не дуже сильні посухи; ксерофіти - мешкають в умовах недостатнього зволоження .

Слайд 6

Гідрофіти Водокрас Стрілиця звичайна Лотос блакитний

Слайд 7

Мезофіти Малина Троянда Яблуня

Слайд 8

Ксерофіти

Слайд 9

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія