X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Вплив наркотиків на вагітність"

Завантажити презентацію

"Вплив наркотиків на вагітність"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вплив наркотиків на вагітність подзаголовок

Слайд 2

Наркоманія Наркоманія— це хворобливий психічний стан, який зумовлений хронічною інтоксикацією внаслідок зловживання наркотичними речовинами і характеризуються психічною або фізичною залежність від них. Небезпека наркоманії очевидна. Нелегальний обіг наркотичних засобів стає надзвичайно серйозним соціальним чинником, який негативно впливає на стан здоровя і благополуччя людей, розвиток суспільства загалом. Різко збільшується число осіб, які незаконно вживають наркотики. Проблема наркоманії нині є однією з найактуальніших в усьому світі. Це зумо влено як зростанням частоти даної пато логії, особливо серед молоді, так і низькою ефек тивністю запропонованих лікувально-профілактичних заходів. Нині жінки складають 20—25 % усіх хворих на наркоманію у світі. Серед тих, хто зловживають наркотиками, висока частка при падає на жінок дітородного віку та вагітних.

Слайд 3

Подпись В останні роки в Україні зростає кількість дітей, на роджених від матерів, хворих на наркоманію. Нарко тики, як і ряд інших лікарських препаратів, викликають біохімічні, імунологічні та ендокринні порушення, що в свою чергу призводить до певних аномалій розвитку, різноманітних природжених вад, зниження пристосувальних реакцій. В організмі плода при вживанні жінкою наркотичних препаратів внаслідок зниження активності ферментів упо вільнюється знешкоджування токсичних метаболітів і створюються умови для прояву всього спектру токсичних властивостей. Це спричиняє дефекти формування та функціонального дозрівання структур головного мозку і, як наслідок, затримку психофізичного розвитку в перші роки життя дитини.

Слайд 4

Вплив наркотиків на плід Коли мати приймає наркотик, із нею приймає наркотик й немовля. Якщо мати наркоманка, наркоманом стає дитина, і ж після пологів в нього спостерігаються точно таку ж симптоми «ломки», як із відмови від наркотиків (сильна дратівливість і нервове порушення). Діти, чиї матері приймали наркотики під час вагітності, частіше й виникають проблеми після народження, а наслідки можуть протягом усього життя. Наркотики, які впливають на дитини під час вагітності, найнебезпечніші у першому триместрі. Можливе вплив наркотиків в розвитку дитини включає у собі ризик народження мертвого плоду, викидня, зниженого ваги новонародженого, затримки розумового розвитку, передчасних пологів, і навіть розвитку синдрому раптової смерті дитини. (Діти, чиї матері приймають опій, ризик синдрому раптової смерті зростає у в двадцять разів.) Дослідники вважають, такі наркотики, як опій і кокаїн, шкодять для дитини і у спосіб, звужуючи кровоносні судини плаценти і обмежуючи в такий спосіб постачання киснем плоду, створюють задушливий ефект, такий впливу нікотину. Кокаїн впливає на мозок дитини, наводячи до посиленої дратівливості Марихуана, гашиш при вагітності викликають у дитини вади розвитку серцево-судинної системи.