X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Вирощування культурних рослин методом гідропоніки"

Завантажити презентацію

"Вирощування культурних рослин методом гідропоніки"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вирощування культурних рослин методом гідропоніки

Слайд 2

Вступ Гідропоніка - це технологія вирощування рослин без грунту, на штучних середовищах за допомогою живильних розчинів. При цьому рослина отримує з розчину всі необхідні живильні речовини в потрібних кількостях і точних пропорціях. В порівнянні з класичним вирощуванням рослин гідропоніка дозволяє забезпечити екологічну чистоту продукції, різко прискорити ріст рослин і збільшити їх врожайність, оскільки фізіологічні процеси протікають в даному випадку набагато швидше.

Слайд 3

Хоча деякі квітникарі все ще декілька скептично відносяться до методу гідропоніки, він давно вже широко застосовується в домашніх умовах, не дивлячись на те, що вимагає досить значних витрат. Ідея, що лежить в основі методу, досить проста: для того, щоб рослини могли рости і квітнути, їм потрібні світло, повітря, вода, тепло і поживні речовини. Грунт не такий вже потрібний, якщо коріння може отримувати необхідні для росту рослини мінеральні речовини з поживного розчину.

Слайд 4

Спосіб вирощування кімнатних квіткових рослин без грунту, на поживних середовищах, відомий давно. В 1896 році в Росії на Всеросійській промисловій та художній виставці в Нижньому Новгороді вперше демонстрували рослини, які росли в посудинах, заповнених розчином мінеральних речовин. В 1929 році в Каліфорнійському університеті У.Ф. Геріке здійснив промислове вирощування овочевих культур у водних розчинах мінеральних солей. Цей метод він назвав гідропонікою.

Слайд 5

Для успішної культури рослин на водних розчинах кореневим системам необхідно створювати найбільш сприятливі умови їх життєдіяльності. До основних умов відносяться наступні: 1) кореневій системі повинен бути забезпечений постійний доступ повітря, який необхідний для кисневого живлення; 2) коренева система весь час повинна знаходитися в просторі, насиченому частинками води; 3) необхідний простий контакт кореневої системи з поживним розчином.

Слайд 6

Мал. 1. Пристрій гідростелажа при субіригаційній подачі поживного розчину: 1 - кран, через який поступає живильний розчин, 2 - дренажні