X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Рекорди Гінеса рослин і тварин"

Завантажити презентацію

"Рекорди Гінеса рослин і тварин"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Рекорди Гінеса рослин і тварин

Слайд 2

Найбільший собака у світі Німецький дог на прізвисько Зевс зі штату Мічиган потрапив до Книги рекордів Гіннесса як найбільша собака у світі. Трирічний пес досягає 1 метра 10 сантиметрів, а важить близько 70 кілограмів. Рекорд буде занесено в нове видання Книги рекордів, яке вийде в 2013 році. Щодня Зевс з’їдає 14-кілограмовий мішок сухого корму.

Слайд 3

«Найчастіше в мене запитують – що це, собака або кінь?» – Каже господар пса Денис Дурлаг. За його словами, якщо собака наступає людям на ногу, це завдає їм сильний біль. Пес може самостійно дотягнутися до крана, щоб попити води. Попередній рекорд був також встановлений німецьким догом. Гігантський Джорж – так звуть колишнього рекордсмена – був «зростом» 1 метр 8 сантиметрів. Таким чином, він всього на дюйм менше Зевса.

Слайд 4

Дивовижна Вікторія регія Пам’ятаєш, як в одному мультфільмі Дюймовочка втікала від нареченого-жаби, пливучи на листочку латаття? Чи не хотів би і Ти разом з нею з вітерцем прокататися річковими хвилями? Якщо так, то радій — мріїздійснюються! У річках Південної Америки росте дивовижна рослина Вікторія регія — найбільше латаття у світі. Воно може стати прекрасним водним транспортом для Тебе і Твоїх друзів. Таке незвичайне ім’я водна лілія отримала в 1837 році на честь молодої англійської королеви Вікторії, яка того ж року зійшла на трон. Важко повірити, проте латаття здатне витримувати вагу до 50 кілограмів. Діаметр може досягати 2-х метрів. Саме тому місцеві жителі іноді використовують його замість одномісного човна, щоб перебратися на інший берег річки.

Слайд 5

Латаття вражаючих розмірів уперше відкрив німецький натураліст Едуард Пеллінг у 1832 році. Це сталося неподалік від місця, де річка Тефе зливається з красунею-Амазонкою. Квітка Вікторії амазонської (це її друга назва) розпускається раз на рік і лише вночі, а рано вранці її пелюстки закриваються, і вона ховається під воду. Цвіте латаття протягом трьох днів, поступово змінюючи колір цвіту від ніжно-білого до рожевого або фіолетового. Потім квітка ховається під воду і більше на поверхню не виходить.

Слайд 6

Зустріти цю незвичайну рослину можна лише на річці Амазонка в Бразилії та Болівії, а також у річках Гаяни (Південна Америка). Ніде в світі Вікторія амазонська більше не росте. Латаття має надійний захист від травоїдних риб — зовнішня сторона його листя покрита великими, гострими шипами. Вікторія амазонська може п