X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Квіти

Завантажити презентацію

Квіти

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Чи знаємо ми: що таке квіткова рослина? що утворюється на місці квітки, яка відцвіла? чи залежить процес запилення від особливостей самої квітки? що таке плід (соковитий і сухий)? завдяки чому плоди поширюються у довкіллі? яке значення плодів у природі?

Слайд 3

Мета уроку: розширити знання учнів про життєві процеси квіткових рослин; ознайомити із процесом запліднення у квітки; дати поняття “подвійне запліднення”; розвивати уміння порівнювати біологічні процеси та явища; виховувати бережливе ставлення до рослинності планети та рідного краю.

Слайд 4

Чому маточки та тичинки є найважливішими частинами квітки? Згадаймо:

Слайд 5

Запліднення – це процес злиття чоловічої та жіночої статевих клітин з утворенням зиготи. Чоловічі статеві клітини у рослин дуже дрібні і називаються спермії. Жіночі статеві клітини значно більші і називаються яйцеклітини.

Слайд 6

Де в квітці знаходяться спермії, а де яйцеклітини? Згадаймо:

Слайд 7

Спермії знаходяться у пилковому зерні, а яйцеклітина у зародковому мішку насінного зачатка.

Слайд 8

Пилок потрапляє на приймочку маточки і проростає, утворюючи пилкову трубку. Пилкова трубка через стовпчик маточки проникає до зав’язі, де знаходяться насінні зачатки із зародковими мішками. Подвійне запліднення