X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Костишак Лілія Віталіївна

Завантажити презентацію

Костишак Лілія Віталіївна

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Костишак Лілія Віталіївна учитель фізики та інформатики Карлівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Слайд 2

впровадження в навчально-виховний процес прогресивних педагогічних технологій та вплив їх на розвиток творчого потенціалу юних особистостей відповідно до стратегічних цілей 12-річної системи освіти.

Слайд 3

Навчально -пізнавальна діяльність учнів із засвоєнням знань та способів діяльності на основі створення й розв'язування проблемних ситуацій

Слайд 4

Перший етап - створення проблемної ситуації, її аналіз і підведення учнів до необхідності з'ясування певної проблеми. В чистому вигляді проблемна ситуація полягає у створенні в свідомості учня протиріччя, учень усвідомлює це протиріччя і намагається його розв'язати. Другий етап - учні включаються в активний пошук розв'язання проблеми. Вони висловлюють здогадки і гіпотези щодо розв'язання проблеми, які в ході обговорення аналізуються з тим, щоб знайти найбільш раціональні способи її розв'язання. Третій етап - висловлені здогадки або гіпотези перевіряються теоретично або експериментально, робиться висновок. У ході розв'язку досліджуються деякі сторони об'єкта або явища, що вивчається.

Слайд 5

1)   Зіткнення учнів з життєвими явищами, фактами, які потребують теоретичного обґрунтування. (Зіткнення із зовнішніми невідповідностями між явищами викликає в учнів бажання пояснити їх, спонукає до активного засвоєння нових знань.) 2)  Використання навчальних і життєвих ситуацій. (Такі ситуації виникають під час виконання учнями практичных завдань у школі, вдома, під час спостереження за природою. У цих випадках учні самостійно доходять висновків.) 3) Постановка дослідницьких завдань учням. (Прикладом є будь-яка дослідна робота учнів на лабораторній роботі, при виконанні экспериментального завдання на уроці .)