X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Адольф Гітлер

Завантажити презентацію

Адольф Гітлер

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Рейхсканцлер Німеччини з 1933 по 1945 рік, провідник Націонал-соціалістичної робітничої партії Німеччини, ідеолог нацизму. Адольф Гітлер, мабуть, найвідоміша людина ХХ ст., і один з найвідоміших людей у всій історії. Його можна вписати в один ряд з Олександром Македонським і Наполеоном, а по злодіяннях порівняти зі Сталіним. Адольф Гітлер Adolf Hitler (20.04.1889, Браунау-на-Інні, Австро-Угорщина (зараз Австрія) — 30.04.1945, Берлін, Німеччина) Ф. Эрлер. Портрет вождя. 1939 рік Штрихи до політичного портрету © Попович М.І.

Слайд 2

Фюрер Великої Германії (02.08.1934 — 30 квітня 1945) 3-й Рейхспрезидент Німеччини (02.08.1934 — 30.04.1945) 23-й Рейхсканцлер Німеччини (30.01.1933 — 30.04.1945) лідер німецької фашистської (Націонал-соціалістської) партії (Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei, NSDАP) Переможця ніхто не спитає , правду він каже чи ні. © Попович М.І.

Слайд 3

Свастика була прийнята в якості офіційної емблеми націонал-соціалістичного руху в 1920 р. за пропозицією самого Адольфа Гітлера, що вибрав її як символ відродження німецької нації. Пізніше вона стала одним із самих ненависних символів ХХ ст. Свастика (зліва) є давнім символом Колеса Життя, що означає рух Сонця, пори року, а також чотири основних і додаткових напрямки. Її дзеркальне відображення в нацистській емблемі (справа) перетворило свастику у символ смерті, хаосу та розрухи. Боротися я можу лише за те, що я люблю. Любити можу лише те, що я поважаю, а поважаю лише те, що я по меншій мірі знаю. © Попович М.І.

Слайд 4

Свою ідеологію виклав у книзі «Майн кампф». В її основі лежали ідеї шовінізму, соціалізму та антисемітизму, увібрані ним з ряду австрійських ідеологів: Георга фон Шенерера, Карла Люгера, Ріхарда Вагнера. Гітлер відчував ворожість до слов'ян (особливо до чехів) і ненависть до євреїв. Він вірив у велич і особливу місію німецької нації. Захопився також ідеєю «життєвого простору» (Lebensraum) для Німеччини. Хто хоче жити, той повинен боротися, а хто в цьому світі вічної боро