X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Поняття про світ натуральних чисел

Завантажити презентацію

Поняття про світ натуральних чисел

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ЗАХОПЛЮЮЧИЙ СВІТ НАТУРАЛЬНИХ ЧИСЕЛ Проект підготувала вчитель математики Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 16 Смілянської міської ради Черкаської області ПЕРЕБИЙНІС СВІТЛАНА МИКОЛАЇВНА

Слайд 2

НАТУРАЛЬНІ ЧИСЛА „Усе впорядковується відповідно до чисел” Піфагор Самоський Любі діти, пропонуємо вам здійснимо невеличку подорож до країни чисел. Піфагор та його учні надавали числам дуже великого значення, вважаючи, що з їх допомогою можна виразити всі закономірності Всесвіту. Особливу увагу піфагорійці приділяли натуральним числам, оскільки натуральний ряд чисел містить дуже багато цікавого і ще не розгаданого. Тому бажаємо вам збагатити свої знання, поринувши у світ натуральних чисел.

Слайд 3

НАТУРАЛЬНІ ЧИСЛА Дослідницька робота. Знайдемо всі дільники натуральних чисел, поданих у таблиці і вкажемо їх кількість. Спостереження: число 1 має один дільник; числа 2; 3; 5; 7; 11 – два дільники; числа 4; 6; 12; 15; 18; 36 – більше двох дільників. Висновок: По кількості дільників натуральні числа можна розбиті на 3 групи: - числа, що мають два різних натуральних дільники; числа, що мають більше двох натуральних дільників; число, що має лише один дільник.

Слайд 4

НАТУРАЛЬНІ ЧИСЛА Натуральне число називається ПРОСТИМ, якщо воно має тільки два різних натуральних дільники: одиницю і саме це число. Натуральне число називається СКЛАДЕНИМ, якщо воно має більше ніж два натуральних дільники. Число 1 має тільки один натуральний дільник: саме це число. Тому воно не відноситься ні до простих, ні до складених.

Слайд 5

ПРОСТІ ТА СКЛАДЕНІ ЧИСЛА Як встановити, є дане число простим або складеним? Для цього потрібно встановити, чи має це число хоча б один дільник, відмінний від самого числа і 1. Якщо такого дільника немає, то число просте, в іншому разі воно складене. Але находження дільників для великих чисел – справа нелегка. Тому для спрощення роботи складена таблиця простих чисел. Найбільше просте число в даній таблиці 997.

Слайд 6

ТАБЛИЦЯ ПРОСТИХ ЧИСЕЛ