X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Велич Людини

Завантажити презентацію

Велич Людини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Велич людини

Слайд 2

Людина, це суспільна істота, що володіє свідомістю й розумом, суб'єкт суспільно-історичної діяльності і культури. Що таке людина?

Слайд 3

Євпраксія - Загребельний Павло Велич - це звір, який вимагає щораз нової поживи. Що таке велич? Велич — це не те, що можна отримати з народження чи присвоїти собі, а те, що можна заслужити працею і прагненням духовно розвиватися

Слайд 4

Велич людини полягає у її вчинках та її виборі. Говорячи про велич, не варто забувати, що лишаєшся простою людиною, зі слабкостями, мріями і проблемами. І якщо ти здатен боротися — заслуговуєш поваги. А для того щоб стати по-справжньому Великим — мало прожити сіре, беззмістовне життя — треба бути хорошою людиною, з щирим серцем, не словом,а ділом доводячи своє право на титул Великої Людини! У чому полягає велич людини?

Слайд 5

10 Ознак розумної людини 1. Розумна людина – це не обов’язково найгірша або найкраща. Розумна людина знає чого хоче, розуміє, як це втілити в життя і робить це. 2. Охайна зовнішність. Розумна людина знає, що зустрічають по одягу. Крім того, психологи стверджують, що привабливі люди зазвичай більш пристосовані, популярні і розумні – це називається гало-ефект або ефект ореолу. 3. Здорові зуби. За останніми дослідженнями, люди, що пройшли лікування у стоматолога, вважаються більш успішними й розумними. 4. Вміння слухати співрозмовника. Емоційна сприйнятливість так само важлива, як і IQ. Слухаючи і задаючи навідні питання, можна дізнатися багато нового. Взагалі, базіка – знахідка для шпигуна. 5. Гарна пам’ять. Дуже багато з того, що вважається розумом – це просто здатність запам’ятовувати, а так само в потрібний момент діставати зі своєї “комори” потрібне знання.

Слайд 6

6. Глибоке дихання. Щоб виглядати більш впевненим, потрібно робити глибокі вдихи, щоб мозок насичується киснем. Оточуючим подобаються впевнені в собі люди, тому що вони виглядають як герої, на яких можна покластися. 7. Пряма постава. Велика частина спілкування будується на мові тіла. Якщо сутулиться, то люди підсвідомо будуть вважають, що Ви – ледачий, сором’язливий або дурний. 8. Розширення кругозору. Поняття розуму увазі відкритість поглядів. Не слухайте тільки тих, з ким Ви згодні, читайте різноманітну літературу і вибирайте ті книги, які Ви б не обрали, якби спеціально не задалися метою. Як говориться: “Вік живи, вік учись”. 9. Використання подвійних заперечень і розумних слів. Пояснюєте Ви що-небудь чи ні, люди не посміють поставити запитання, щоб не здатися дурними. 10. Культурна мова. Перестаньте лаятися. Психологи кажуть, що люди вважають розмову, приправлену міцними слівцями, менш значущою. А найголовніше, що розумна людина, ніколи не назве себе розумним! Він буде ретельно приховувати свої розумові здібності.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література