X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Уолт Уітмен

Завантажити презентацію

Уолт Уітмен

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

рівність, однаковість всіх людей;рівність, однаковість всіх людей;тема життя та смерті;долі індіанців;взаємозв'язок людини і природи;американська дійсність.

Слайд 6

Слайд 7

Трансценденталізм (від лат. transcendense — той, що виходить за межі) - напрям філософії , який вивчає те, що лежить за межами досвіду, те що неможливо пізнати зважаючи на досвід. Основна віра трансценденталістів полягала у могутності особистості та божого послання. Вони вважали, що знання апріорне, людська душа та свідомість від народження – не tabula rasa; людина в центрі Всесвіту, пізнати який можна, лише пізнаючи себе. Трансценденталізм (від лат. transcendense — той, що виходить за межі) - напрям філософії , який вивчає те, що лежить за межами досвіду, те що неможливо пізнати зважаючи на досвід. Основна віра трансценденталістів полягала у могутності особистості та божого послання. Вони вважали, що знання апріорне, людська душа та свідомість від народження – не tabula rasa; людина в центрі Всесвіту, пізнати який можна, лише пізнаючи себе. Популярним стає у 1830–1860-ті рр. в США. Представники - Емерсон, Олкотт, Торо. Основні ідеї: соціальна рівність «рівних перед Богом» людей; духовне самовдосконалення; близькість до природи, що очищає людину від «вульгарно-матеріальних» інтересів; інтуїтивне осягнення макрокосму через мікрокосм; любов до батьківщини; фізична праця та добровільна бідність; пророче покликання поета.

Слайд 8

відсутній традиційний сюжет (об”єднуючим є образ ліричного героя);відсутній традиційний сюжет (об”єднуючим є образ ліричного героя);поетичне “я” знаходить себе в різних людях, явищах природи;філософське осмислення буття;оспівування Тіла і Душі;поет намагається відтворити “космічний епос” – загальнолюдську дійсність;винятковість історичної місії американського народу.

Слайд 9

“Мій язик, кожний атом крові моєї створені з цієї землі, з цього повітря;“Мій язик, кожний атом крові моєї створені з цієї землі, з цього повітря;Народжений тут від батьків, народжених тут від батьків, теж тут народжених, - Я, тридцятисемирічний, цілком при здоров”ї, нині розпочинаю цю піснюІ сподіваюся не скінчити до смерті.”

Слайд 10

Любов, це ж уся земля для тих, що Любов, це ж уся земля для тих, що люблять… любов, що перемагає час і простір;Любов – це рум'янець густий, пишний, запаморочливо духмяний,Бо є тільки слова любові і думка єдина – любов.

Слайд 11

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Зарубіжна література