X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Син полку"

Завантажити презентацію

"Син полку"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація книги Ст. Катаєва «Син полку»

Слайд 2

В. П. Катаєв народився р. в одесі в родині вчителя 28. 01. 1897 р. (115 років тому). За своє довге творче життя він написав багато талановитих творів. Книгу-повість «Син полку» Валентин Петрович написав у роки ВВВ. На війні він був військовим кореспондентом, йому дуже часто доводилося виїжджати на передові позиції бойових дій. Катаєв пояснює читачам, що багато чого йому довелося побачити. Але найбільше він запам'ятав хлопчиків - знедолених, убогих, похмуро які крокували по дорогах війни.

Слайд 3

Ось таким, сплячим в окопчике, солдати знайшли хлопчика. Обличчя його було вкрите подряпинами і синцями. На носі виднівся згусток запеченої крові.

Слайд 4

Солдати хотіли забрати малька до себе, як раптом... В намет увійшов сержант Єгоров і сказав, що командир батареї наказав відправити хлопчика в тил.

Слайд 5

Хлопчика відправили в тил у супроводі капітана Біденко. По дорозі Вані двічі вдалося втекти і, після зустрічі з капітаном Енакиевым, його відправляють назад у табір.

Слайд 6

Слайд 7

Минув час... Капітан Єнакієв сам особисто вирішив виховувати Ваню. Тепер Ваня не у розвідників, а на батареї капітана Єнакієвого, де стояли гармати. Капітан Єнакієв відрядив Ваню до першого знаряддю першого взводу в якості запасного номера.

Слайд 8

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література