X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Шарлота Бронте

Завантажити презентацію

Шарлота Бронте

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Образ сильної жінки у романах «Бридка» Констанс Бріско та «Джейн Ейр» Шарлотти Бронте

Слайд 2

Мета роботи Опрацювання проблематики творів щодо подолання життєвих труднощів. Висвітлення таких проблем, як питання гендерної нерівності, жіночої емансипації та домашнього насилля над дітьми.

Слайд 3

Завдання дослідницької роботи Проаналізувати латинський вислів “Per aspera ad astra” («Крізь терня до зірок») звертаючись до романів «Бридка» Констанс Бріско та «Джейн Ейр» Шарлотти Бронте.

Слайд 4

Що і як досліджувалось? З глав роману «Бридка» був вибраний матеріал, який стосується причин та наслідків жорстокого поводження з дітьми. Був проаналізований матеріал щодо життя Шарлотти Бронте та Констанс Бріско задля висвітлення процесу подолання життєвих труднощів їх героїнь.

Слайд 5

Методи дослідження У роботі багато уваги приділено біографічному виду наукових досліджень з метою прослідкувати за факторами, що вплинули на творчість Констанс Бріско та Шарлотти Бронте. Також було використано компаративістику як метод вивчення романів.

Слайд 6

Структура роботи Робота складається зі вступу, трьох розділів, висновку, списку використаних джерел та додатків. Головні підрозділи роботи: біографії письменниць, літературний аналіз, автобіографія у романах, питання гендерної нерівності та жіночої емансипації.

Слайд 7

Порівняння письменниць Бріско Бронте Родина,походження Походитьз родини двох емігрантів з Ямайки, четверта дитина у сім’ї Донька священика з власним приходом, третя з шести дітей Освіта Магістр мистецтвв університеті Уоріка та Доктор юридичних наук з університету Вулверхемптона Притулок Коун-Брідж,пансіон Маргарет Вулер та пансіон Егера Друзі Шкільнавчителька міс Кей Елен Нассі,Мері Тейлор – подруги з пансіону Прагнення Серйознозайматися юриспруденцією Заснувати власну школу для дівчаток, вдале заміжжя тасімейне щастя

Слайд 8

Висновок Життєві шляхи Шарлотти Бронте та Констанс Бріско доводять, що сила духу, воля та цілеспрямованість все ж допомогли їм подолати усі перешкоди. І труднощі, що поставали на їх шляху, тільки загартували характери як письменниць, так і їх героїнь.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література