X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Паустовський

Завантажити презентацію

Паустовський

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема Урок додаткового читання. К. Паустовський “Теплий хліб”. ©

Слайд 2

Епіграф уроку Человек должен быть умён, прост, справедлив, смел и добр. Только тогда он имеет право носить это высокое звание – Человек. К. Г. Паустовський ─ Отчего же стрясся тот мороз? ─ От злобы людской. К. Г. Паустовський

Слайд 3

Слово про письменника К. Г. Паустовський народився в 1892 р. в Москві. Потім сім’я переїхала до Києва. Тут хлопець навчався в гімназії і надрукував своє перше оповідання “На воді”. В роки Великої Вітчизняної війни був на фронті, працював військовим кореспондентом і писав оповідання про красу природи. Після війни написав багато творів для маленьких читачів. Це казки і оповідання , які вчать жити за законами добра і справедливості. Письменника не стало в 1968 р.

Слайд 4

Бесіда з учнями Де і коли відбувається дія казки? Назвіть героїв твору. Чи можна вважати героєм казки коня? Чому?

Слайд 5

Робота з текстом Чим незвичайна історія коня, героя казки? Як ставилися селяни до коня? Яка подія трапилася в селі, після якої “случились в Бережках удивительные дела”?

Слайд 6

Заметіль над селом

Слайд 7

Колючий мороз

Слайд 8

Лід скував млин

Слайд 9

Робота з текстом Чому сто років тому на село впав страшний мороз? Чому Фільку зацікавила розповідь бабусі? Від чого помер мужик, який образив інваліда? Чи може Філька захворіти на таку хворобу? Чому? Що потрібно зробити Фільці, щоб виправити свою помилку і врятувати село?

Слайд 10

Примирення з конем

Слайд 11

Слайд 12

Бесіда з учнями Чи заслужив Філька пробачення? Хто допоміг йому врятувати село? Який урок для себе виніс із того, що трапилося герой казки? Чому казка називається “Теплий хліб”?

Слайд 13

Визначення теми та ідеї казки Тема – розповідь про помилку Фільки і загладжування провини. Мета – треба вміти учитися на своїх помилках, бути добрим, небайдужим, відповідальним.

Слайд 14

Приказки та прислів’я про хліб Хліб – усьому голова. Поки є хліб і вода, все не біда. Не буде хліба, не буде і обіду. Хліб – дар Божий, батько рідний, годувальник.

Слайд 15

Підсумки уроку Чи згодні ви з тим, що казка “Теплий хліб” красива і повчальна? Про що примушує замислитися ця розповідь? Які життєві цінності автор казки вважає головними в житті людини? Як потрібно жити, щоб мати право називатися Людиною?

Слайд 16

Домашнє завдання Підготуватися до контрольної роботи за темою “Людина та її світ”.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література