X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
овидий

Завантажити презентацію

овидий

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Геометричні Фігури

Слайд 2

Фігури в просторі Геометричні Фігури Зміст Фігури

Слайд 3

Фігури в просторі Геометричні Фігури Зміст

Слайд 4

Геометричні Фігури Фігури на площин-чотирикутники Зміст

Слайд 5

Зміст Рівнобедрені Рівнобедрений трикутник — трикутник, в якому дві сторони рівні між собою. Рівні сторони називаються бічними, а остання — основою. За означенням, правильний трикутник також є рівнобедреним, але обернене твердження не є правильним.

Слайд 6

Зміст Ромб Ромб (грец. ρομβος) — це паралелограм, у якого всі сторони рівні. Ромб, сторони якого утворюють прямий кут, називають квадратом. Діагоналі ромба перетинаються під прямим кутом. Діагоналі ромба є бісектрисами його кутів.

Слайд 7

Зміст Трапеція Трапе ція (лат. trapezium, від дав.-гр. τραπέζιον — «столик») — це чотирикутник, дві протилежні сторони якого паралельні. Паралельні сторони називаються основами трапеції (сторони AB та DC на малюнку). Інші сторони називаються бічними сторонами (сторони AD та CB).

Слайд 8

Зміст Прямокутний Прямокутний трикутник — трикутник, один із кутів якого прямий. Прямокутний трикутникзаймає особливе місце в планіметрії, оскільки для нього існують прості співвідношення між сторонами і кутами. Сторони прямокутного трикутника мають власні назви.

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Зарубіжна література