X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
маяяковський

Завантажити презентацію

маяяковський

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Володимир Маяковський (1893-1930)

Слайд 2

Російський поет,лірик,представник школи футуризму. Починає творчий шлях із заперечення традицій старої класичної культури,вносить у поезію революційний дух доби. Він поет-бунтар,поет-оратор,поет-агітатор.

Слайд 3

Перші твори були надруковані в альманаху “Ляпас суспільному смаку”,далі виходить поеми “Хмаринка в штанах”, “Флейта-хребет”(1915),”Людина”,”Війна і мир”(1917),”Володимир Ілліч Ленін”(1924). Хмаринка в штанах Володимир Ленін Флейта-хребет

Слайд 4

У той же час Маяковський пише багато віршів,агіток,співпрацює з газетами,подорожує країною з творчими виступами . Поета захоплює ідея революційного оновлення,він вітає прогресивні зміни,але не може пройти повз недоліків.

Слайд 5

Виникають його сатиричні драми “Клоп”, “Баня”,але цензурна влада намагається їх не пропустити до глядача.

Слайд 6

В 1919, він працює в "Вікнах ЗРОСТАННЯ" - малює плакати з віршованими текстами агітаційного характеру.

Слайд 7

Початок 1-ої світової війни 1914-18 відбилося в його творчості неоднолінійно: у статті "Цивільна шрапнель" (1914) він писав, що "сьогодні потрібні гімни ...", але у віршах "Війна оголошена" (1914) і "Мама і вбитий німцями вечір" (1914) проявилося його відраза до війни, до її кривавої нісенітниці.

Слайд 8

Ліризм Маяковського всеосяжний - в ньому виразився небувалий духовний зріст людини нового суспільства. Маяковський - лірик, трибун, сатирик - поет величезного, "суцільного серця".

Слайд 9

Складні обстановини останніх років особистого життя і літературної боротьби призвели Маяковського до депресії і самогубства. Поема «У весь голос" (1930) сприймається як поетичний заповіт Маяковського, повне глибокої внутрішньої віри в торжество комунізму.

Слайд 10

У 1937 р. була відкрита Бібліотека-музей Маяковського в Москві; в січні 1974 р. в Москві відкритий Державний музей Маяковського. У 1941 р. Музей Маяковського відкритий в селищі Маяковський (колишнє село Багдаді) Грузинської РСР.

Слайд 11

"Вікнах Зростання"

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

ОТНОШЕНИЕ К БАРЫШНЕ Этот вечер решал — не в любовники выйти ль нам? — темно, никто не увидит нас. Я наклонился действительно, и действительно я, наклонясь, сказал ей, как добрый родитель: «Страсти крут обрыв — будьте добры, отойдите. Отойдите, будьте добры». 1920

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Зарубіжна література