X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Льюіс Керролл “Аліса в Країні Чудес”

Завантажити презентацію

Льюіс Керролл “Аліса в Країні Чудес”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Льюіс Керролл “Аліса в Країні Чудес”

Слайд 2

Кадр з кінофільму Тіма Бертона “Аліса в Країні Чудес” У всьому є своя мораль, треба тільки вміти її знайти! Аліса в Країні Чудес

Слайд 3

Володимир Семенович Висоцький  — видатний радянський актор, співак і поет (бард), класик жанру авторської пісні, автор низки прозаїчних творів, заслужений артист РРФСР (1986, посмертно) і лауреат Державної премії СРСР (1987, посмертно).

Слайд 4

Літературна казка написана письменником більша за обсягом, ніж народна не завжди має щасливий фінал

Слайд 5

Літературна казка

Слайд 6

Лью їс Ке ррол (англ. Lewis Carroll, справжнє ім'я Чарльз Ла твідж (Лю твідж) До джсон, Charles Lutwidge Dodgson; *1832 — †1898) — англійський письменник, математик, філософ, логік і фотограф.

Слайд 7

Найвідоміші літературні твори Керола: “Аліса в Країні Чудеc” (Alice's Adventures in (Through the Looking-Glass), а також поеми “Полювання на Снарка ” (The Hunting of the Snark) і “Бурмоковт ” (Jabberwocky : Jabber — балаканина, wacky — ідіотський, божевільний).

Слайд 8

СЛОВНИКОВА РОБОТА Но нсенс (англ. nonsense, від лат. non - ні і sensus - смисл) — безглуздість, нісенітниця. Різновид алогізму або логічної помилки. Поняття нонсенс є близьким за змістом до поняття абсурд.

Слайд 9

Як Аліса потрапила до Країни Чудес? Які пригоди трапилися з нею того дня? Що її найбільше вразило у Країні Чудес? З ким Аліса зустрілася у Країні Чудес? Як до неї там ставилися?

Слайд 10

Кадр з кінофільму Тіма Бертона “Аліса в Країні Чудес”

Слайд 11

- Скажіть, будь ласка, Мурчику, куди мені звідси йти? - Спершу скажи, куди ти хочеш потрапити, - відповів Кіт. - Мені все одно... – почала розгублено Аліса. - Тоді все одно куди йти, - сказав Кіт. - Аби лиш кудись потрапити... – пояснила Аліса. - Кудись потрапиш-таки, - відповів Кіт, - лише з дороги не звертай. Кадр з кінофільму Тіма Бертона “Аліса в Країні Чудес”

Слайд 12

Риси вдачі Аліси АЛІСА Допитливість Чемність Ввічливість Доброта Сміливість

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література