X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Євгеній Онєгін"

Завантажити презентацію

"Євгеній Онєгін"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

"Євгеній Онєгін"

Слайд 2

В романі А. С. Пушкіна ми зустрічаємося з Євгеном Онєгіним - молодою людиною з дуже складним та суперечливим характером.

Слайд 3

«З героєм мого роману Без передмов, у цей же час Дозвольте познайомити вас: Онєгін, добрий мій приятель, Народився на берегах Неви...»

Слайд 4

 З дитинства виховання і освіта Онєгіна не було глибоким: французький гувернер, «щоб не измучилось дитя, вчив його всьому жартома».

Слайд 5

«Спершу Madame за ним ходила, Потім Monsieur її змінив. Дитина був різів, але милий. Monsieur l'abbé, француз убогою, Щоб не измучилось дитя, Вчив його всьому жартома»

Слайд 6

«Бурштин на трубках Цареграду, Фарфор і бронза на столі, І, почуттів зніжених відрада, Духи в гранчастій кришталі; Гребінки, пилочки сталеві, Прямі ножиці, криві І щітки тридцяти пологів І для нігтів і для зубів.»

Слайд 7

«Стрижений по останній моді, Як dandy лондонський одягнений - І нарешті побачив світ. Він по-французьки абсолютно Міг висловлюватися і писав; Легко мазурку танцював І кланявся невимушено; Чого ж вам більше? Світло вирішив, Що він розумний і дуже милий.»

Слайд 8

«Як рано міг він лицемірити, Таїти надію, ревнувати, Разуверять, змусити вірити, Здаватися похмурим, знемагати»

Слайд 9

Онєгін відвідує бали, театри, ресторани. Але таке життя його не влаштовує. Йому нудно мало освіченого суспільства. Саме з цього він і їде в село. «Все пора на зміну; Балети довго я терпів, Але і Дідло мені набрид».

Слайд 10

Охолонувши до життя в суспільстві, в усамітненні, в сільській тиші він із задоволенням прокидався о сьомій ранку, плавав у річці.

Слайд 11

«Ось наш Онєгін - сільський житель, Заводів, вод, лісів, земель Господар повний... І дуже радий, що колишній шлях Змінив на що-небудь. Два дні йому здавалися нові Відокремлені поля, Прохолода похмурої дуброви, Дзюрчання тихого струмка; На третій гай, пагорб і поле Його не займали більш; Потім вже наводили сон; Потім побачив ясно, Що і в селі нудьга та ж...»

Слайд 12

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література