X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Байка Квартет

Завантажити презентацію

Байка Квартет

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема Урок виразного читання. Байка Крилова “Квартет”. ©

Слайд 2

Епіграф уроку Книга – як соната. Вона повинна бути виконана читачем бездоганно. М. Цвєтаєва

Слайд 3

Словникова робота Квартет – 1. Ансамбль у складі чотирьох музикантів. 2. Музичний твір для чотирьох інструментів або голосів. Соната – музичний твір з 3-х або 4-х частин різного темпу і характеру. Прима – перший інструмент в ансамблі, що виконує ведучу партію (зазвичай скрипка). Втора – другий інструмент у музичній партії. Бас – музичний інструмент низького звучання (туба, контрабас). Альт – струнний смичковий або духовий інструмент.

Слайд 4

Байка “Квартет”

Слайд 5

Запитання і завдання Назвіть персонажів байки. Як ви думаєте, чи випадковий вибір звірів? Подумайте, що їх об’єднує? Чому квартет “не йде на лад”? Чи вірить автор у те, що в учасників квартету що-небудь вийде? Чим закінчилася історія? Яка мораль цієї байки?

Слайд 6

Аналіз художніх засобів байки Подумайте, у чому полягає комізм ситуації? Знайдіть вислови із тексту, що підтверджують дії персонажів. Що викликає сміх читача? Які художні прийоми використовує автор?

Слайд 7

Підсумки уроку Як ви розумієте слова М. Цвєтаєвої, які використані в якості епіграфа до уроку? Яким чином пов’язані музика і поезія? Доведіть, що проаналізований твір є байкою. Яка композиція байки “Квартет”? Чого навчає ця байка? Чи вдалося вам виконати байку бездоганно?

Слайд 8

Домашнє завдання Вивчити напам’ять байку Крилова (на вибір), підготувати її інсценування. Намалювати ілюстрації до улюбленої байки.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література