X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Асадов

Завантажити презентацію

Асадов

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Едуард Аркадійович Асадов (1923- 2004) - радянський поет, прозаїк

Слайд 2

Народився в місті Мерв Туркестанської АРСР у вірменській родині. У восьмирічному віці написав свій перший вірш. Едуард Асадов – автор 47 книг Він став популярним на початку 1960-х років. Його книги, що виходили 100-тисячними тиражами, моментально зникали з прилавків книгарень.

Слайд 3

Через тиждень після випускного вечора почалася Велика Вітчизняна війна. Асадов пішов добровольцем на фронт, був навідником міномета, потім помічником командира батареї «Катюш» на Північно-Кавказькому і 4-му Українському фронтах. Воював на Ленінградському фронте.В ніч з 3 на 4 травня 1944 року в боях за Севастополь під Бельбек отримав важке поранення осколком снаряда в обличчя. Втрачаючи свідомість, він довів вантажний автомобіль з боєприпасами до артилерійської батареї. Після тривалого лікування в госпіталях лікарі не змогли зберегти йому очі, і з того часу Асадов був змушений до кінця життя носити чорну полумаску на обличчі.

Слайд 4

Артистка Галина Валентинівна Разумовська - дружина поета.

Слайд 5

Помер Едуард Асадов 21 квітня 2004. Похований у Москві на Кунцевському кладовищі. А ось серце своє він заповів поховати на Сапун-горі у Севастополі, де 4 травня 1944 він був поранений і втратив зір.

Слайд 6

Слайд 7

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Зарубіжна література