X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Весна. Рослини навесні

Завантажити презентацію

Весна. Рослини навесні

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ясно 1.Стан неба: дощ хмарно блискавка похмуро Т – тихо Л – легкий П - помірний С – сильний райдуга ожеледиця град сніг відлига туман іній S 3.Опади: 2.Сила вітру: 4.Інші явища: 5. Температура повітря:

Слайд 2

Визначимо прикмети квітня У квітні ранковий туман віщує ясну погоду. Появиться сокорух у клена та інших дерев - настане тепла погода. Як прилетять весняні пташки, то холодів великих уже не буває. Народні прикмети

Слайд 3

Весна. Рослини навесні. Соколова Надія Ігорівна КЗ «Кочетоцька санаторна школа-інтернат I-ІІІ ступенів»  

Слайд 4

Подивимося кліп про весну. Визначимо ознаки весни в групах. Запишіть їх до зошитів с. 39. Хто швидше? Прочитайте статтю підручника с. 115 Визначте: -Як треба вдягатися у квітні? -Чим займаються люди навесні у господарстві? -Які рослини називаються первоцвітами? Подивимося кліп! Визначіть назви первоцвітів у кліпі.

Слайд 5

Послухайте легенди про первоцвіти. Легенда – напівправдива, напіввидумана історія.

Слайд 6

ПіДСНіЖНИКИ Легенда розповідає, що одного разу старуха Зима зі своїми супутниками Морозом та Вітром вирішила не пускати на землю Весну. Але сміливий Підсніжник випростовувался, розправив пелюстки та попросив захисту у Сонця. Сонце помітило Підсніжника, зігрело землю й відкрило дорогу Весні.

Слайд 7

МЕДУНКА Давня слов᾿янська легенда розповідає: "…Якщо вип᾿єш нектар з двадцяти рожевих та двадцяти фіолетових квіточок медунки - то серце твоє стане здоровим й добрим, а думки – чистими..."

Слайд 8

МАТИ-Й-МАЧУХА  За легендою мачуха схотіла погубити дівчину – зіштовхнути її з обриву, але її мати стала злій назаваді. Коли счепилися вони – мати й мачуха – то покотилися зі схила, так з того часу й росте там ця рослина. Листя рослини – з одного боку – мяке та пухнасте, як руки та серце мами, а з іншого боку - холодке та слизьке – як ненависть мачухи.

Слайд 9

НАРЦИС Нарцисом називали раніше в Греції парубка, який був дуже закоханий сам у себе і не хотів поважати та любити інших.

Слайд 10

ТЮЛЬПАН За легендою, у бутоні тюльпана було заховано щастя. Але ніхто не міг відкрити його. Тільки в руках маленької дитини, душа якої була чиста та добра, квітка розкрила свої пелюстки.

Слайд 11

-Чи швидко рослини ростуть? -Що необхідно рослинам для росту? -Навіщо квіти цвітуть? -Чим займаються люди навесні у господарстві? Подивіться кліп про ріст рослин Подивітся кліп про значення рослин у природі.

Слайд 12

Попрацюємо у зошиті с.40 -Визначте порядок весняних місяців. -Відгадайте загадки та підпишіть відгадки. Подумай! С. 118 підручника Поясни свою відповідь.

Слайд 13

Попрацюйте в зошиті “Сходинки до вершин”самостійно с. 91 №20,21

Слайд 14

Підсумок уроку -Які весняні місяці знаєте? -Які прикмети весни запамятали? -Про яку квітку вам найбільше сподобалася легенда? Домашнє завдання С. 39 робочого зошита - намалювати весняний пейзаж та записати ознаки весни.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Я і Україна