X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Святочні посиденьки

Завантажити презентацію

Святочні посиденьки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Святки- два тижні зимових свят з Різдва до Хрещення.

Слайд 3

За церковним календарем крайні дати цього періоду присвячені пам’яті про євангельскі події народження Христа і хрещення його в Іорданії. Відмінною особливістю СВЯТОК є заборона працювати (особливо з настанням темряви), що і визначило народне тлумачення назви всього святкового циклу — «святі вечори».

Слайд 4

В усі часи людей цікавило, що їх очікує в найближчому або далекому майбутньому. Для цього люди звертались за допомогою астрологів, хіромантів, ворожок та інших спеціалистів цієї області. з давніх часів до наших астрологи складають гороскопи на рік, місяць, тиждень, день…

Слайд 5

А що вже казати про наших прабабусь, які не мали можливості ходити на веселі вечорниці і більшу частину часу проводили вдома за рукоділлям. В ті часи ворожіння було, мабуть, однією з самих розповсюджених розваг під Різдво, Новий рік, на святки та багато інших свят.

Слайд 6

Святки – чарівний час. В ці дні прийнято ворожити.

Слайд 7

Відбувалося це приблизно так, як написано у Жуковського: Раз в крещенский вечерок Девушки гадали: За ворота башмачок, Сняв с ноги бросали: Снег пололи; под окном Слушали; кормили Счётным курицу зерном; Ярый воск топили; В чашу с чистою водой, Клали перстень золотой, Серьги изумрудны; И над чашей пели в лад Песенки подблюдны. Той,хто ворожить – це завжди психолог та філософ. Не можна ворожити , не використовуючи свою уяву та увагу.

Слайд 8

Ми пропонуємо вам сьогодні ворожіння людини, яка просто поклонялась числам. Він вважав, що числа – основа всього та все в світі можна виразити числами. В цьому він бачив гармонію. У нього було багато учнів та послідовників. Вони ще вірили в переселення душі. Піфагор

Слайд 9

Ворожіння за Піфагором

Слайд 10

Кожна людина при народженні виявляється пов’язаною з певним числом. З’ясувавши його, ти можеш дізнатись, як наділила тебе природа при народженні. Зробити це дуже просто.

Слайд 11

Уявіть, що ворожить людина, яка народилась , наприклад, 28.04.1959. Додай цифри дня та місяця народження: 2+8+4=14 Додай цифри року народження: 1+9+5+9=24 Додай отримані числа: 14+24=38 38-перше робоче число.

Слайд 12

38-перше робоче число. Додай цифри першого робочого числа: 3+8=11 11-друге робоче число.

Слайд 13

28.04.1959. 38-перше робоче число. З першого робочого числа відніми подвоєну першу цифру дня народження: 38 - 2 2 = 34 34 – третє робоче число

Слайд 14

34 – третє робоче число Додай цифри третього робочого числа: 3+4=7 7 – четверте робоче число

Слайд 15

Перший ряд цифр – дата народження: 28.04.1959. Другий ряд складається з робочих чисел: 38.11.34.7.

Слайд 16

28.04.1959. 38.11.34.7. Порахуй кількість цифр в двох рядах – 15. Це значить, що ця людина прийшла на землю у 15-й раз. ( А всього, як стверджує Піфагор, людина приходить на землю 15 раз. Потім переходить жити в інший, більш досконалий вимір.) Це перше, про що ми дізналися.

Слайд 17

Тепер намалюй квадрат 3 x 3. В одержані 9 квадратів впиши однакові цифри з двох отриманих рядів чисел. В перший квадрат – всі одиниці, в другий – двійки, в третій – трійки и так далі… Ось, що у ти повинен отримати: 28.04.1959. 38.11.34.7.

Слайд 18

28.04.1959. 38.11.34.7. 1 111 4 44 7 7 2 2 5 5 8 88 3 33 6 - 9 99

Слайд 19

Теперь подивимось, що все це означає. Квадрат 1. Характер. 1 – егоіст; 11 – людина егоістична, но інколи може подумати про інших; 111 – людина з позитивним стійким характером; 1111 – характер дуже вольовой та сильний; 11111 – самодур та диктатор; 111111 – жорстка людина, яка в той же час для близької людини може зробити неможливе. З такою людиною важко спілкуватись, але такі люди, на щастя, зустрічаються дуже рідко.

Слайд 20

Квадрат 2. Біоенергія. Не має двійок. Це говорить про відсутність біополя, тобто, канал біоенергії відкрито для энергійного її поглинання. Таким людям подобаються старі речі (колекціонери). ВОни непогано відносяться до оточуючих, але при цьому намагаються поживитись за рахунок інших. Вони виховані від природи; 2 – біоенергії вистачає для життя, але зараз, в даний час, маловато, тому необхідно займатися спортом. Ці люди сверхчуйні до атмосферних перепадів; 22 – біоенергії достатньо, така людина може вже лікувати інших; 222 – гарний екстрасенс; 2222 – таких людей дуже любить протилежна стать. Але, якщо додаються три шістки (666), будьте обережні.

Слайд 21

Квадрат 3. Порядність. Не трійок. Дуже акуратна та пунктуальна людина, яка виділяється серед інших культурною мовою; 3 – у таких людей все залежить від настрою. Вони не полюбляють безлад, але це відносно (хочу – роблю, хочу – ні); 33 – гарні здібності до точних наук (математиці, фізиці, хімії); 333 – здібність до наук. Акуратні до занудства.

Слайд 22

Квадрат 4. Здоров’я Не має цифри 4. У цієї людини проблеми зі здоров’ям. 4 – здоров’я нормальне; хвороби почнуться у похилому віці; 44 – дуже здорова людина, з високим темпераментом; 444 – те ж саме, тільки з подвійною енергією.

Слайд 23

Квадрат 5. Интуіція. Не має п’ятірок. ця людина народилася з відкритим каналом інтуіції.Вона завжди старається щось здійснити, але при цьому обмірковує свої дії, але неминучо здійснює багато помилок. Таким людям важко жити, вони самі пробивають дорогу у житті. 5 – канал відкритий, ці люди роблять менше помилок; 55 – сильно розвинута інтуіція (можуть бути слідчими та юристами); 555 – ясновидці. Все, що відбувається навколо, їм зрозуміло. Вони знають, що робити; 5555 – те ж саме, але ще в більшій мірі. Таким людям підвластний час та простір, вони можуть проникати в інші виміри.

Слайд 24

Квадрат 6. Заземленість. Не має цифри 6 . Така людина прийшла в цей світ для того, щоб отримати професію. Физичну роботу вона не любить, але змушена нею заматися. 6 – заземлена людина. Думає про навчання , але нікуди вона не дінеться від фізичної роботи; 66 – дуже заземлена. Людина любить працювати, хоча для того щоб жити, фізична робота їй не потрібна ; 666 – знак тривожний. Це приємна та темпераментна люлина, її партнер повинене велику кількість грошей; 6666 – ця людина в своїх попередніх земних перетвореннях набрала багато заземленості, вона дуже багато працює.

Слайд 25

Квадрат 7. Талант. Не має 7. Ця людина народилася, щоб стати талановитою В своїх наступних перетвореннях. Її чекає важке життя. 7 – такій людині набагато легше . У неї є талант, але він не яскраво виражений; 77 – це знак дуже сильних людей, особливо якщо цей талант розвинути повністю Вони музикальні, мають художній смак, можуть малювати. Людина цього знаку наділена всім – і гарним, і поганим. Для неї не існує зачинених дверей. Навіть якщо вона попадє під суд, то їй допоможуть виграти судовий процес; 777 – знак особливий. Ці люди будуть мати великі труднощі; 7777 – це знак тривоги. Люди з таким знаком повинні бути дуже обережні .

Слайд 26

Квадрат 8. Відповідальність. Не має цифри 8. Людина легко бере у борг, але не поспішає його віддавати. 8 – людина з розвинутим почуттям відповідальності; 88 – дуже розвинуте почуття відповідальності . Ця людина завжди готова допомогти іншим людям; 888 – знак того, що людина призвана служити народу; 8888 – людина з розвинутими здібностями, зі схильністю до вивчення точних наук.

Слайд 27

Квадрат 9. Розум 9 – такій людині потрібно розвивати розум; 99 – від народження людині дана розумна голова, але вона-лінива; 999 –розумна від природи людина, їй все вдається; 9999 – людина рідкого розуму, але її відрізняє грубість та милосердя.

Слайд 28

Щоб вам не випало у ворожінні , пам’ятайте- хороше збудеться , а в погане вірити взагалі не варто. Спробуйте самі створити ваше життя таким, яким ви бачите його у мріях - у вас обов’язково це получиться тому, що головне- бути впевненим у своєму щасті.

Слайд 29

Дякуємо за увагу!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Я і Україна