X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ропуха

Завантажити презентацію

ропуха

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ропуха звичайна Поширення та мінливість. В Україні ці тварини поширені на більшій частині території. На півдні межа проходить приблизно середньою та нижньою течією Дніпра — Дніпропетровською та північчю Запорізької областей, Кіровоградською, північчю Миколаївської та Одеської областей; крім цього, відомі знахідки в околицях Херсона та в пониззі Дністра та Дунаю.

Слайд 2

На сході ареал почасти включає Харківську, Донецьку та Луганську області. У Карпатах піднімається на висоту до 2000 м. Звичайно населяє лісові ландшафти; у південній лісостеповій та степовій зонах поширення сірих ропух пов'язано с острівними лісами та заплавними ділянками.

Слайд 3

Порівняння ознак сірих ропух показало, що самиці карпатських ропух можуть відрізнятися від сірих ропух з інших регіонів України більшими розмірами барабанної перетинки, п'яткового горбка та першого пальця задньої ноги; у самців.

Слайд 4

Живлення Живляться ропухи комахами та малорухомими наземними формами безхребетних. Поїдають гусінь, жуків, павуків, багатоніжок, дощових червів, молюсків. Хижаки Личинок та цьоголітків сірих ропух виявляли у шлунках зелених жаб. Дорослі тварини можуть входити до раціону звичайного вужа та звичайної гадюки, багатьох видів птахів (сіра ворона, крук, сіра чапля, пугач, мохноногий канюк) та ссавців (сірий пацюк, борсук, ласка та ін.).

Слайд 5

Слайд 6

Я така Ропуха гарна. Вона буває плямиста або Сірі чи коричневі. Є навіть отруйні.Вони швидкі, люблять пригати Добре маскуються в листі Та в траві і т. д.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Я і Україна