X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Серветки для столового срібла

Завантажити презентацію

Серветки для столового срібла

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Серветка для столового срібла 1. Квадрат кольорового паперу склади „долинкою”. 2. Перегни вправо відразу два шари паперу. 3. Поверни серветку на столі так, щоб усі чотири куточки були зверху.

Слайд 2

4. Один шар паперу склади „долинкою” і поверни в попереднє положення. 5. За наміченою складкою загни всередину один шар паперу. Така складка називається „гора”. 6. Утворилась кишенька, переверни роботу.

Слайд 3

7. Наміть складку на одному шарові паперу. 8. Перегни справа і зліва всі шари паперу до середини. 9. Результат. Переверни.

Слайд 4

10. Розгорни серветку і склади її так, щоб нижня частина була білою. Прикрась серветку квіткою. Для святкового оформлення стола поклади серветку біля тарілки. В кишені серветки -виделку, ложку.

Слайд 5

11. Можна використовувати і по-іншому: для того, щоб розсадити гостей. Наприклад, ти знаєш, що Маші буде приємно сидіти біля Саші, ось і поклади їхні серветки поруч.

Слайд 6

Серветки для святкового столу. 1. Розгорнути серветку. На серветці залишилися сліди від складок. Склади серветку на себе навпіл. Це складка „долинка”. 2. Перегни серветку вправо. Утворилась ще одна складка „долинка”, тільки тепер зігнуто два шари паперу. 3. Відверни вліво половину серветки

Слайд 7

4. Правий і лівий верхні куточки опусти вниз до середини. 5. Складка «Долинка» 6. Результат

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Трудове навчання