X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Пристосування для роботи в майстерні

Завантажити презентацію

Пристосування для роботи в майстерні

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентацiя та захист проектів на тему «Пристосування для роботи в майстерні» Урок трудового навчання

Слайд 2

Завдання уроку: узагальнення знань про проектну діяльність; формування вміння висловлювати та аргументувати свої думки щодо виготовленого проекту; об’єктивно оцінювати результати власної діяльності за відповідними критеріями; розширювати уміння школярів презентувати результати своєї діяльності за допомогою мультимедійних засобів навчання.

Слайд 3

Проект (від лат. proect — «кинутий уперед задум») — це сукупність певних дій, документів, попередніх текстів, задум чи план створення матеріального об’єкта,предмета, різного роду теоретичних продуктів. Проект неможливо створити й реалізувати без творчої діяльності.

Слайд 4

Проектування — це діяльність, за якої матеріальні, фінансові та людські ресурси організовано новаторським шляхом для виконання унікальної роботи з обмеженнями у витратах і строках виконання, щоб досягти позитивних змін, визначених кількісними та якісними параметрами

Слайд 5

Взаємозв’язок між компонентами проекту

Слайд 6

Дослідницькі проекти Практико-орієнтовані проекти Інформаційні проекти Творчі проекти

Слайд 7

За галуззю виконання : предметні — виконуються в рамках одного навчального предмета; інтегровані, у процесі виконання яких використовуються знання з інших дисциплін.

Слайд 8

інтелектуальні, матеріальні, екологічні, сервісні, комплексні

Слайд 9

З а с к л а д о м у ч а с н и к і в учні одного класу, однієї школи, міста, регіону, країни, різних країн світу

Слайд 10

З а к і л ь к і с т ю у ч а с н и к і в : індивідуальні, групові, колективні (у разі виконання групових і колективних проектів між учнями розподіляються обов’язки та визначається відповідальність кожного за виконання проекту в цілому)

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Трудове навчання