X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
квілінг

Завантажити презентацію

квілінг

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

КВІЛІНГ Квілінг, паперопластика - мистецтво скручувати довгі і вузькі смужки паперу в спіральки, видозмінювати їх форму і складати з отриманих деталей об'ємні або площинні композиції. В наші дні паперопластика широко відома і популярна як хобі в країнах Західної Європи, особливо в Англії і Германії. Але найширшого поширення це мистецтво набуло, коли воно «переїхало» на схід. Багатющі традиції якнайтоншої графіки і пластики, виготовлення паперу і роботи з ним дали мистецтву паперової пластики нове життя. У Південній Кореї існує ціла Асоціація любителів паперової пластики, що об'єднує послідовників різних напрямів паперової творчості. У 15 столітті це вважалося мистецтвом. У 19 - дамською розвагою. Велику частину 20 століть воно було забуте. І лише в кінці минулого століття квілінг знову став перетворюватися на мистецтво. У Англії принцеса Єлизавета серйозно захоплювалася мистецтвом квілінгу, і багато її творінь зберігаються в музеї Вікторії і Альберта в Лондоні.

Слайд 3

Загалом, квілінг - це можливість побачити незвичайні можливості звичайного паперу. Треба відмітити, що корейська школа квілінгу (вони називають його паперопластикою) декілька відрізняється від європейської. Європейські роботи, як правило, складаються з невеликого числа деталей, вони лаконічні, нагадують мозаїки, прикрашають листівки і рамочки. Європа завжди квапиться, тому любить швидку техніку. Східні ж майстри створюють твори, що нагадують шедеври ювелірного мистецтва. Якнайтонше об'ємне мереживо сплітається з сотень дрібних деталей.

Слайд 4

Інструмент для квілінгу також буває різний. У Європі для скручування смужок використовують пластмасову або металеву паличку з розщепленим кінцем. Деякі і самі роблять подібний інструмент, наприклад, із стержня для кулькової ручки, на кінці якого зроблений проріз. Майстри східної школи вважають за краще виконувати закручування за допомогою тонкого шила. Заміну йому можна змайструвати з товстої голки і пробки. Також, у дітей добре виходить накручування на зубочистку. Папір. Папір має бути кольоровим з двох сторін. Готові нарізані смужки паперу можна купити в спеціальних магазинах. Якщо ж такої можливості немає, то можна смужки нарізувати самим. Ширина смужок для квілінгу, зазвичай, 3-7 мм.

Слайд 5

Техніка квілінгу 1. Візьми смужку паперу двома пальцями.

Слайд 6

2. Потягни з притиском кінець смужки двома пальцями другої руки, проводячи по ньому нігтем так, щоб кінець трохи вигнувся.

Слайд 7

3. Загнутий кінчик легше намотується на шило. Щільно накрути декілька витків.

Слайд 8

4. Коли діаметр валика стане 3—4 мм, його вже можна зняти з шила и далі крутити вручну.

Слайд 9

5. Скручуй диск двома руками, весь час перехвачуй його пальцями, щоб паперова стрічка не розпустилась.

Слайд 10

6. Вся смужка згорнута.

Слайд 11

7. А тепер злегка розслаб пальці, дозволяючи паперовій спіралі трохи розпуститися.

Слайд 12

8. Приклей кінець смужки клеєм ПВА.

Слайд 13

9. Тепер притисни заготовку двома пальцями. Отримали заготовку «крапля».

Слайд 14

10. Заготовкам можна надавати різноманітні форми.

Слайд 15

11. Це заготовки «крапля» и «пелюстка».

Слайд 16

Роботи виконані у техніці квілінгу.

Слайд 17

ПРАКТИЧНА РОБОТА Виготовлення панно “Птах щастя” 1. Візьми основу з картону чи цупкого паперу. 2. Затонуй основу акриловими фарбами. 3. Намалюй на основі контур зображення птаха.

Слайд 18

4. Підготуй смужки для середніх по розміру пір’їнок: *синьо-фіолетові (30 см і 10 см) *жовто-зелені ( по 30 см кожна) * темно-жовті (30 см) * бахрому ( 10 см довжина, 7-8 мм ширина). 5. Для більших пір’їнок: *збільш смужку світло-фіолетового кольору (30 см) *збільш бахрому шириною до 1см.

Слайд 19

6. Для маленьких зменш: *жовто-зелену смужку по 15 см кожну *синю теж 15 см * бахрому- 5 мм шириною

Слайд 20

7. Підготуй достатню кількість деталей потрібних кольорів

Слайд 21

8. Склей деталі між собою.

Слайд 22

9. Обмотай їх жовто-зеленою смужкою

Слайд 23

10. Зверху обклеїти бахромою. Деталі для хвоста готові. Голову і тулуб виклади з деталей типу “крапля” різних кольорів.

Слайд 24

11. Приклей всі деталі на основу

Слайд 25

12. Хвіст починай клеїти знизу.

Слайд 26

А ось і він – твій Птах Щастя!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Трудове навчання