X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
квілінг

Завантажити презентацію

квілінг

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Квілінг (Quilling) -вид творчості , що представляє собою старовинну техніку обробки паперу – паперову філігрань або папероскручування. Чому було обрано саме роботу з папером? Універсальність паперу важко переоцінити. Папір знаходить примінення майже у всіх галузях діяльності людини. Творчість – не виключення. Папір – дуже виразний та піддатливий матеріал. З нього можна створити цілий світ. Існує багато видів паперової творчості. В нашій країні найбільш відома паперова творчість орігамі, проте це лише один з напрямків серед народних паперових мистецтв. Дуже цікавим видом роботи з папером виявився квілінг. Ця техніка базується на закручуванні і моделюванні за допомогою спеціального інструменту (намоточна котушка) паперових смужок шириною від 3мм до 20мм.

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Пізнавальна – дає змогу учням отримувати нові знання, отримувати нові практичні вміння та навички. Виховна – сприяє формуванню вміння раціонально використовувати час та матеріали для виконання робіт. 3. Розвивальна – формує творче мислення, вміння міркувати, робити розрахунки, ескізи, викликає інтерес і потребу в інших знаннях та вміннях. 4. Евристична – дає змогу самостійно творити, використовувати нові техніки та способи виготовлення виробів, оволодівати новими прийомами діяльності.

Слайд 6

Значення техніки квілінгу як дидактичного засобу навчання у гуртку: розвиває моторику рук; розвиває сприйняття, почуття; розвиває естетичний смак; розвиває спостережливість, увагу, уяву; сприяє розвитку всіх розумових процесів; ініціює творче мислення, фантазію; підвищує рівень художньо-естетичного сприймання; збагачує життєвий та художній досвід, емоційну сферу; сприяє ознайомленню з довкіллям, новими матеріалами, інструментами; сприяє опануванню різних типів практичної роботи; розвиває здатність правильно складати план виконання робіт, особливо при виготовленні великих форм; стимулює пошукову діяльність, здатність виконувати завдання різними способами.

Слайд 7

1.Пізнавальна: оволодіння знаннями про папір, його виробництво, види, властивості, способи конструювання з паперу; 2. Практична: формування вмінь і навичок роботи з папером; виготовлення виробів у різних техніках, застосування основних прийомів роботи; 3. Творча: формування творчої особистості, емоційний, фізичний та інтелектуальний розвиток; задоволення потреби особистості у творчій самореалізації; 4. Соціальна:виховання культури праці; формування дружніх стосунків у колективі; відчуття відповідальності, колективізму, взаємодопомоги. Навчання техніці квілінг в навчальному процесі дозволяє формувати компетентність вихованця

Слайд 8

Мета курсу не просто навчити гуртківців виготовляти картинки, панно та декоративні вироби і сувеніри, а й показати дітям їх творчі можливості, стимулювати їх до власної творчої діяльності, до самовираження та самовдосконалення. На заняттях учні ознайомлюються з історією винаходу паперу, його властивостями, основними етапами розвитку квілінгу. Вивчаються прості форми та моделі на їхній основі. Шляхом застосування техніки квілінг діти опановують елементарні геометричні поняття, способи папероскручування, основні сюжетні лінії, основні види квілінгу. Вивчаються різні техніки та види квілінгу: простий, складний, комбінований, об’ємний, трьохвимірний. Матеріал подається здебільшого у формі розповідей, пояснень та бесід. Велика увага приділяється формуванню практичних умінь та навичок.

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Образотворче мистецство