Кінцева обробка поясного виробу. Оздоблення спідниці
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Бородянська спеціалізована школа - загальноосвітній заклад І-ІІІ ступенів №1 Кінцева обробка поясного виробу. Оздоблення спідниці Автор: Трохименко Ніна Миколаївна
Кінцева обробка спідниці чистка прасування виробу (ВТО) пришивання ґудзиків, гачків,кнопок виготовлення петель З готової спідниці видаляють усі кінці ниток, сліди крейди, чистять її з лицьового боку і з вивороту. Спідниці із шерстяної тканини чистять щіткою, із шовкової тканини — клаптиком чистої тканини або поролону.
Волого-теплова обробка Спідниці прасують з вивороту на прасувальній дошці. Спочатку прасують виточки, шви,складки. Пояс прасують із внутрішнього боку, низ — з боку підгину через вологий пропрасовувач.
Щоб прикрасити одяг, його оздоблюють шнуром, спеціальною тасьмою, намистом, бісером, вишивкою, машинною строчкою, аплікацією тощо.
Вимоги до готового виробу Естетичні вимоги — це відповідність виробу напряму моді. Оздоблення, ґудзики і застібка повинні гармонувати з фактурою і кольором тканини, її рисунком, відповідати призначенню та виду виробу. Наприклад, з нарядною спідницею не поєднуються металева змійка або ґудзики, призначені для спортивного одягу; картату тканину не варто оздоблювати тасьмою з орнаментом.
Конструктивні вимоги полягають у тому, щоб конструктивні лінії виконувалися відповідно до фасону і фігури; виріб не повинен обмежувати рухи людини, спотворювати форму тіла. Технологічні вимоги передбачають відповідність способів обробки деталей і складальних одиниць виробу типовим правилам, виконання волого-теплової обробки
Схожі презентації
Категорії