X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Етнічні вироби

Завантажити презентацію

Етнічні вироби

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Розробка ідей, варіантів

Слайд 3

Конструювання виробу в етнічному стилі Творчий процес розробки виробу називають конструюванням. Найважливішим завданням цього процесу є створення естетично досконалого виробу, що виконує певні функції. Досконалість виробу визначають за формою, кольором, оздобленням та іншими ознаками. Конструювання виробу складається з таких етапів: 1) визначення назви виробу та його призначення; 2) аналіз конструкції, її зручність у користуванні, привабливість, естетичне оформлення, відповідність призначенню; 3) опис виробу, створення ескізу виробу, виготовлення кресленика й макета.

Слайд 4

Ескіз виробу — це графічне зображення виробу, виконане від руки, без застосування креслярського інструменту, яке відображає загальну форму виробу, колір, вид оздоблення, художні особливості матеріалів, що планується використати. Такий ескіз можна виконувати олівцями, фарбами, тушшю, фломастерами. На робочому ескізі можна передавати не тільки художні особливості виробу, а й технічні: зображують вигляд спереду і ззаду, показують окремі дрібні деталі.

Слайд 5

Характерними елементами етнічного стилю є маски декоративного призначення. Найбільш популярними є маски африканського й індонезійського  походження та маски венеціанського карнавалу. Бувають маски-обереги, маски-божества, маски, що зображують будь-яких тварин, птахів, фантастичних створінь тощо. Дехто з обережністю ставиться до масок, але, виготовлені власноруч, вони є звичайним елементом декору й не мають іншого змісту, окрім прикрашання інтер’єру.

Слайд 6

Вибір оптимального варіанту Я вирішила виконати флористичну композицію в провінційному етничному стилі. Вважаю, що така композиція буде виглядати красиво і оригінально. Крім того, вона добре впишеться в інтер'єр кухні.

Слайд 7

Слайд 8

Дякую за увагу!!!

Слайд 9

Слайд 10

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Трудове навчання