ЗАГРОЗИ ПРИ ВИКОРИСТАННІ ТЕЛЕВІЗОРІВ ТА ТЕЛЕФОНІВ
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
На столі, в таємній скрині, Мерехтить віконце синє. У віконці щохвилини Все нові й нові картини.
Дивну скриньку носить Толя — з неї чути голос Олі. Толя скаже лиш: «Привіт!» «Здрастуй», — чує він за мить.
Може він порахувати, Може він пісні співати, Малювати і писати, Помилки перевіряти. Може він листа прийняти, З другом швидко нас зв’язати, Він багато чого може І завжди нам допоможе!
З ІСТОРІЇ ПОЯВИ ТЕЛЕВІЗОРІВ Ще в далекі часи думка про передачу зображення на відстань хвилювала людську свідомість. Але втілилася заповітна мрія людства лише в XIX столітті, після винаходу радіо. У 1884 році Пауль Ніпков, учений німецького походження, створив диск Ніпкова, який надалі використовували багато творців перших пристроїв, що передають зображення.
З ІСТОРІЇ ПОЯВИ ТЕЛЕВІЗОРІВ Борис Розінг в 1907 році довів можливість використання катодно-променевої трубки з метою перетворення електричного сигналу в точки видимого зображення. У 1911 році ним була представлена передача телевізійним сигналом геометричних фігур, а потім прийом цих фігур з демонстрацією на екрані.
З ІСТОРІЇ ПОЯВИ ТЕЛЕВІЗОРІВ У 1925 році шотландський інженер Джон Лоджі Бейрд домігся появи на екрані свого пристрою людської голови. Зображення це мерехтіло, було нечітким, але, незважаючи на це, можна було вважати цю картинку першим кроком у розвитку телебачення. Винахідник використав у своєму експерименті передачі зображення бляшанку з-під кексу, картонний диск, порожню коробку і велосипедний ліхтар.
З ІСТОРІЇ ПОЯВИ ТЕЛЕВІЗОРІВ У 1927 році в Сполучених Штатах Америки вперше в світі надійшов у продаж перші телевізори. Їхня вартість була близько 75 доларів, що становило десь дві місячні зарплати середньостатистичного робітника.
РОБОТА ЗА ПІДРУЧНИКОМ С. 68 ГРА « ДОПОВНІТЬ ПРАВИЛА» НЕ МОЖНА СИДІТИ БЛИЗЬКО ДО ЕКРАНА ПЕРЕГЛЯДАТИ ПЕРЕДАЧІ МОЖНА НЕ БІЛЬШЕ 30 ХВИЛИН НА ДЕНЬ НЕ МОЖНА ДИВИТИСЯ ТЕЛЕВІЗОР У ТЕМРЯВІ, ЛЕЖАЧИ НЕ МОЖНА СЛУХАТИ ТЕЛЕВІЗОР ДУЖЕ ГОЛОСНО
ГРА «ДОДАЙТЕ СЛОВО» … став Одним-єдиним і надійним … для нас всіх вірним. А щоб ці мрії всі здійснити, Його нам потрібно …!
Як зберегти чудовий зір? Сідаючи до комп'ютера, пам'ятай: 1. Не можна водночас працювати на комп'ютері і робити уроки! 2. Для доброго зору необхідне свіже повітря — відчини хоча б кватирку! 3. Коли працюєш, не задирай і не нахиляй голову — дивися тільки прямо. 4. Не дивися в одну точку, нехай очі рухаються по екрану. 5. Частіше кліпай очима і не затамовуй подих, якою б захоплюючою не була гра. 6. Зроби зарядку нашвидку.
ЗАВЖДИ ВИКОНУЙТЕ ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКИ 1.Швидко заплющуй і розплющуй очі (10 с) 2. Повертай очі вправо, вліво, вгору, вниз. 3. Заплющ очі. Злегка натисни пальцями на повіки, промасажуй скроні біля очей. 4. Стеж очима за наближенням пальців правої руки до кінчика носа і за відведенням від носа. 5. Подивись у далину неба (30 сек.). 6. Заплющ очі, роби колові оберти очними яблуками вліво-вправо.
РОБОТА ЗА ПІДРУЧНИКОМ С. 69 ГРА « ДОПОВНІТЬ ПРАВИЛА» КОЖНОГО ДНЯ ПРОВІТРЮЙТЕ КІМНАТУ, ДЕ СТОЇТЬ КОМП'ЮТЕР ВІДСТАНЬ МІЖ ОЧИМА І МОНІТОРОМ ПОВИННА БУТИ 50-70 СМ КОРИСТУВАТИСЯ КОМП'ЮТЕРОМ МОЖНА 15 ХВИЛИН НА ДЕНЬ ШКІДЛИВО ПРАЦЮВАТИ У ТЕМРЯВІ
ВЕСЕЛИЙ ВІРШИК Наш комп’ютер у куточку примостився, наче квочка. Поруч нього килимком «мишка» біга з мотузком. Кіт зі сховку тишком-нишком підкрадається до «мишки». — Ой ти, котику-коточку, на мишей чатуй в садочку. На такого виду «мишки» не полюють навіть кішки. Проковтнеш її з хвостом, — станеш робото-котом. Працюватимеш за «мишку». Ночуватимеш не в ліжку, а з комп’ютером в кутку, на твердому килимку.
ДИСКУСІЙНИЙ КЛУБ ПЕРЕГЛЯНЕМО КАЗКУ ЯКИХ ПОМИЛОК В РОБОТІ З КОМП'ЮТЕРОМ ПРИПУСТИЛАСЯ ДІВЧИНКА?
ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО МОБІЛЬНИЙ Найперша людина у світі, той, що дзвонив по мобільному телефону - це співробітник корпорації Motorola на ім'я Мартін Купер. А сталося це в далекому 1973 року на одній з вулиць Нью-Йорка.
ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО МОБІЛЬНИЙ Найдорожчим телефоном у світі вважається iPhone 4 "Diamond Rose", створений британським ювеліром Стюартом Хьюзом. Така трубочка коштує близько 5 млн. фунтів (що в перекладі на рублі рівняється 230 млн. крб.
ЦЕ ЗАХОПЛЮЄ! На сьогоднішній день мобільними телефонами користуються 1.600.000.000 молодих юнаків та дівчат у всьому світі. Щорічно вони витрачають на мобільний зв'язок 330.000.000.000 доларів, що в 12 разів більше, ніж витрати на всю світову музичну індустрію.
ЦЕ ЗАХОПЛЮЄ! 81% опитаних молодих людей витратять останні 10 доларів не на їжу, а на поповнення мобільного рахунку
РОБОТА ЗА ПІДРУЧНИКОМ С. 70 ГРА « ДОПОВНІТЬ ПРАВИЛА» НЕ ПОКАЗУЙ СВІЙ ТЕЛЕФОН УСІМ НА ВУЛИЦІ ГОВОРИТИ ПО МОБІЛЬНОМУ ТЕЛЕФОНУ МОЖНА НЕДОВГО КОРИСТУВАТИСЯ МОБІЛЬНИМ ТЕЛЕФОНОМ ТІЛЬКИ У РАЗІ ПОТРЕБИ НЕ ХИЗУЙСЯ СВОЇМ ТЕЛЕФОНОМ ПЕРЕД ДРУЗЯМИ
ПРАКТИЧНА РОБОТА 1 ГРУПА Складіть пам'ятку щодо перегляду телевізійних програм 2 ГРУПА Складіть пам'ятку щодо користування комп'ютером 3 ГРУПА Складіть пам'ятку щодо користування мобільним телефоном
Домашнє завдання Попрацюйте з підручником с. 68-72 Дайте відповіді на питання с. 71 Обговоріть з батьками, де і коли можна користуватися мобільним телефоном
Схожі презентації
Категорії