X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ЗАГРОЗИ ПРИ ВИКОРИСТАННІ ТЕЛЕВІЗОРІВ ТА ТЕЛЕФОНІВ

Завантажити презентацію

ЗАГРОЗИ ПРИ ВИКОРИСТАННІ ТЕЛЕВІЗОРІВ ТА ТЕЛЕФОНІВ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ОСНОВИ ЗДОРОВ’Я 2 КЛАС СВІЧКАР В.І. ДЕРГАЧІВСЬКА ГІМНАЗІЯ №3

Слайд 2

НА МІСТО ДЕРГАЧІ НАПАЛИ ПІРАТИ! ЩО СТАЛО ЇХНЬОЮ ЗДОБИЧЧЮ?

Слайд 3

На столі, в таємній скрині, Мерехтить віконце синє. У віконці щохвилини Все нові й нові картини.

Слайд 4

Дивну скриньку носить Толя — з неї чути голос Олі. Толя скаже лиш: «Привіт!» «Здрастуй», — чує він за мить.

Слайд 5

Може він порахувати, Може він пісні співати, Малювати і писати, Помилки перевіряти. Може він листа прийняти, З другом швидко нас зв’язати, Він багато чого може І завжди нам допоможе!

Слайд 6

ПІРАТИ ЗАБРАЛИ УСІ ТЕЛЕФОНИ, КОМПЮТЕРИ, ТЕЛЕВІЗОРИ ЯКИМ СТАНЕ НАШЕ ЖИТТЯ БЕЗ ТЕХНІКИ?

Слайд 7

ВИРУШАЄМО НА ПОШУКИ!

Слайд 8

КОМП'ЮТЕРНА ЗАТОКА ПІВОСТРІВ ТЕЛЕВІО ОСТРІВ МОБІ

Слайд 9

КОМП'ЮТЕРНА ЗАТОКА ПІВОСТРІВ ТЕЛЕВІО ОСТРІВ МОБІ

Слайд 10

З ІСТОРІЇ ПОЯВИ ТЕЛЕВІЗОРІВ Ще в далекі часи думка про передачу зображення на відстань хвилювала людську свідомість. Але втілилася заповітна мрія людства лише в XIX столітті, після винаходу радіо. У 1884 році Пауль Ніпков, учений німецького походження, створив диск Ніпкова, який надалі використовували багато творців перших пристроїв, що передають зображення.

Слайд 11

З ІСТОРІЇ ПОЯВИ ТЕЛЕВІЗОРІВ Борис Розінг в 1907 році довів можливість використання катодно-променевої трубки з метою перетворення електричного сигналу в точки видимого зображення. У 1911 році ним була представлена передача телевізійним сигналом геометричних фігур, а потім прийом цих фігур з демонстрацією на екрані.

Слайд 12

З ІСТОРІЇ ПОЯВИ ТЕЛЕВІЗОРІВ У 1925 році шотландський інженер Джон Лоджі Бейрд домігся появи на екрані свого пристрою людської голови. Зображення це мерехтіло, було нечітким, але, незважаючи на це, можна було вважати цю картинку першим кроком у розвитку телебачення. Винахідник використав у своєму експерименті передачі зображення бляшанку з-під кексу, картонний диск, порожню коробку і велосипедний ліхтар.

Слайд 13

З ІСТОРІЇ ПОЯВИ ТЕЛЕВІЗОРІВ У 1927 році в Сполучених Штатах Америки вперше в світі надійшов у продаж перші телевізори. Їхня вартість була близько 75 доларів, що становило десь дві місячні зарплати середньостатистичного робітника.

Слайд 14

ІСТОРИЧНА ХОДА ТЕЛЕВІЗОРА У МАЛЮНКАХ

Слайд 15

ІСТОРИЧНА ХОДА ТЕЛЕВІЗОРА У МАЛЮНКАХ

Слайд 16

ІСТОРИЧНА ХОДА ТЕЛЕВІЗОРА У МАЛЮНКАХ

Слайд 17

ІСТОРИЧНА ХОДА ТЕЛЕВІЗОРА У МАЛЮНКАХ

Слайд 18

ІСТОРИЧНА ХОДА ТЕЛЕВІЗОРА У МАЛЮНКАХ

Слайд 19

ІСТОРИЧНА ХОДА ТЕЛЕВІЗОРА У МАЛЮНКАХ

Слайд 20

ІСТОРИЧНА ХОДА ТЕЛЕВІЗОРА У МАЛЮНКАХ

Слайд 21

ІСТОРИЧНА ХОДА ТЕЛЕВІЗОРА У МАЛЮНКАХ

Слайд 22

РОБОТА ЗА ПІДРУЧНИКОМ С. 68 ГРА « ДОПОВНІТЬ ПРАВИЛА» НЕ МОЖНА СИДІТИ БЛИЗЬКО ДО ЕКРАНА ПЕРЕГЛЯДАТИ ПЕРЕДАЧІ МОЖНА НЕ БІЛЬШЕ 30 ХВИЛИН НА ДЕНЬ НЕ МОЖНА ДИВИТИСЯ ТЕЛЕВІЗОР У ТЕМРЯВІ, ЛЕЖАЧИ НЕ МОЖНА СЛУХАТИ ТЕЛЕВІЗОР ДУЖЕ ГОЛОСНО

Слайд 23

ВИРУШАЄМО НА ПОШУКИ!

Слайд 24

КОМП'ЮТЕРНА ЗАТОКА ПІВОСТРІВ ТЕЛЕВІО ОСТРІВ МОБІ

Слайд 25

ГРА «ДОДАЙТЕ СЛОВО» … став Одним-єдиним і надійним … для нас всіх вірним. А щоб ці мрії всі здійснити, Його нам потрібно …!

Слайд 26

РОБОТА В ГРУПАХ ЩО МОЖЕ КОМП'ЮТЕР?

Слайд 27

Як зберегти чудовий зір? Сідаючи до комп'ютера, пам'ятай: 1. Не можна водночас працювати на комп'ютері і робити уроки! 2. Для доброго зору необхідне свіже повітря — відчини хоча б кватирку! 3. Коли працюєш, не задирай і не нахиляй голову — дивися тільки прямо. 4. Не дивися в одну точку, нехай очі рухаються по екрану. 5. Частіше кліпай очима і не затамовуй подих, якою б захоплюючою не була гра. 6. Зроби зарядку нашвидку.

Слайд 28

ГРА « ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ- ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ»

Слайд 29

ГРА « ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ- ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ»

Слайд 30

ГРА « ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ- ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ»

Слайд 31

ГРА « ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ- ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ»

Слайд 32

ГРА « ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ- ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ»

Слайд 33

ЗАВЖДИ ВИКОНУЙТЕ ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКИ 1.Швидко заплющуй і розплющуй очі (10 с) 2. Повертай очі вправо, вліво, вгору, вниз. 3. Заплющ очі. Злегка натисни пальцями на повіки, промасажуй скроні біля очей. 4. Стеж очима за наближенням пальців правої руки до кінчика носа і за відведенням від носа. 5. Подивись у далину неба (30 сек.). 6. Заплющ очі, роби колові оберти очними яблуками вліво-вправо.

Слайд 34

РОБОТА ЗА ПІДРУЧНИКОМ С. 69 ГРА « ДОПОВНІТЬ ПРАВИЛА» КОЖНОГО ДНЯ ПРОВІТРЮЙТЕ КІМНАТУ, ДЕ СТОЇТЬ КОМП'ЮТЕР ВІДСТАНЬ МІЖ ОЧИМА І МОНІТОРОМ ПОВИННА БУТИ 50-70 СМ КОРИСТУВАТИСЯ КОМП'ЮТЕРОМ МОЖНА 15 ХВИЛИН НА ДЕНЬ ШКІДЛИВО ПРАЦЮВАТИ У ТЕМРЯВІ

Слайд 35

ГРА «ВІДОКРЕМ СЛОВА»

Слайд 36

ВЕСЕЛИЙ ВІРШИК Наш комп’ютер у куточку примостився, наче квочка. Поруч нього килимком «мишка» біга з мотузком. Кіт зі сховку тишком-нишком підкрадається до «мишки». — Ой ти, котику-коточку, на мишей чатуй в садочку. На такого виду «мишки» не полюють навіть кішки. Проковтнеш її з хвостом, — станеш робото-котом. Працюватимеш за «мишку». Ночуватимеш не в ліжку, а з комп’ютером в кутку, на твердому килимку.

Слайд 37

ДИСКУСІЙНИЙ КЛУБ ПЕРЕГЛЯНЕМО КАЗКУ ЯКИХ ПОМИЛОК В РОБОТІ З КОМП'ЮТЕРОМ ПРИПУСТИЛАСЯ ДІВЧИНКА?

Слайд 38

ВИРУШАЄМО НА ПОШУКИ!

Слайд 39

КОМП'ЮТЕРНА ЗАТОКА ПІВОСТРІВ ТЕЛЕВІО ОСТРІВ МОБІ

Слайд 40

ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО МОБІЛЬНИЙ Найперша людина у світі, той, що дзвонив по мобільному телефону - це співробітник корпорації Motorola на ім'я Мартін Купер. А сталося це в далекому 1973 року на одній з вулиць Нью-Йорка.

Слайд 41

ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО МОБІЛЬНИЙ Коштував перший мобільник тоді дуже дорого - 3995 доларів.

Слайд 42

ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО МОБІЛЬНИЙ Найдорожчим телефоном у світі вважається iPhone 4 "Diamond Rose", створений британським ювеліром Стюартом Хьюзом. Така трубочка коштує близько 5 млн. фунтів (що в перекладі на рублі рівняється 230 млн. крб.

Слайд 43

ЦЕ ЗАХОПЛЮЄ! На сьогоднішній день мобільними телефонами користуються 1.600.000.000 молодих юнаків та дівчат у всьому світі. Щорічно вони витрачають на мобільний зв'язок 330.000.000.000 доларів, що в 12 разів більше, ніж витрати на всю світову музичну індустрію.

Слайд 44

ЦЕ ЗАХОПЛЮЄ! 81% опитаних молодих людей витратять останні 10 доларів не на їжу, а на поповнення мобільного рахунку

Слайд 45

ЦЕ ЗАХОПЛЮЄ! У середньому європеєць купує перший мобільний телефон у віці 7 років.

Слайд 46

РОБОТА ЗА ПІДРУЧНИКОМ С. 70 ГРА « ДОПОВНІТЬ ПРАВИЛА» НЕ ПОКАЗУЙ СВІЙ ТЕЛЕФОН УСІМ НА ВУЛИЦІ ГОВОРИТИ ПО МОБІЛЬНОМУ ТЕЛЕФОНУ МОЖНА НЕДОВГО КОРИСТУВАТИСЯ МОБІЛЬНИМ ТЕЛЕФОНОМ ТІЛЬКИ У РАЗІ ПОТРЕБИ НЕ ХИЗУЙСЯ СВОЇМ ТЕЛЕФОНОМ ПЕРЕД ДРУЗЯМИ

Слайд 47

УРОКИ ГАРНИХ МАНЕР ЧИ ІСНУЮТЬ ПРАВИЛА РОЗМОВИ ПО ТЕЛЕФОНУ?

Слайд 48

ПОВЕРТАЄМОСЯ В ШКОЛУ!

Слайд 49

ПРАКТИЧНА РОБОТА 1 ГРУПА Складіть пам'ятку щодо перегляду телевізійних програм 2 ГРУПА Складіть пам'ятку щодо користування комп'ютером 3 ГРУПА Складіть пам'ятку щодо користування мобільним телефоном

Слайд 50

ГРА « ТЕРЕЗИ»

Слайд 51

ГРА « ТЕРЕЗИ»

Слайд 52

ГРА « ТЕРЕЗИ»

Слайд 53

Домашнє завдання Попрацюйте з підручником с. 68-72 Дайте відповіді на питання с. 71 Обговоріть з батьками, де і коли можна користуватися мобільним телефоном

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне