X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Я хочу стати актрисою

Завантажити презентацію

Я хочу стати актрисою

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Я хочу стати актрисою Презентація Веремієвої Ірини

Слайд 2

Актор Професія актора є однією з найпрестижніших в сучасному світі. Актор - це творча професія, яка вимагає від людини старанної роботи та акторської майстерності. Особливістю даної професії є те, що відомим і затребуваним актором можна стати в будь-якому віці.

Слайд 3

Функціональні обов'язки Актор повинен добре знати свого героя. Тому головне завдання актора - повністю вжитися в роль свого героя і показати глядачам його життя. Головними інструментами роботи актора є його голос, міміка, жести, хода.Головний інструмент у руках актора-це він сам.

Слайд 4

Але найголовніше в майстерності актора, що слова які належать комусь, повинні стати твоїми, чіпати твоє серце, розпалюють твою душу. І це найважче.   

Слайд 5

Кваліфікаційні вимоги Далеко не кожна людина може стати актором.      Для цього, перш за все потрібно мати: -талант від природи;      -театральну або акторську освіту;      Крім цього, актор повинен володіти: -чарівністю;      -добре поставленим голосом;      -великою самовіддачею;      -бути безпосереднім;      -харизматичним;      -вміти перевтілюватися і імпровізувати;      -мати хорошу пам'ять;      -почуття гумору.

Слайд 6

Актор повинен бути здатним витримувати великі навантаження, бути готовим до ненормованого графіку роботи, трудитися в поті чола. Актор повинен вміти концентруватися лише на своїй роботі, домашні клопоти та проблеми, особисте життя в цей час повинні відходити на другий план.

Слайд 7

Кар'єра і заробітна плата Професія актора є дуже перспективною. Професійний успіх залежить від досвіду роботи, таланту і цілеспрямованості актора. Професія актора кіно є однією з найбільш високооплачуваних у світі. Розмір заробітку залежить від ролі, місця роботи і професіоналізму. Що стосується акторів театру, їх заробітки набагато скромніше.

Слайд 8

Міфи про професію актора Міф 1. Актор - абсолютно незалежна творча професія. Він вільний вибирати ролі, режисерів, фільми. І взагалі, хоче - працює, не хоче - відпочиває і набирається сил для іншого проекту.   

Слайд 9

  Насправді. Міф вірний частково. У тому, що актор - професія творча, сумніватися не доводитися. А ось про свободу і незалежність можна посперечатися. Багато акторів, причому знаменитих, стверджують, що їх «служба» - одна з найбільш залежних. Лише дуже небагато акторів, з категорії визнаних суперзірок, можуть дозволити собі вибирати ролі. Це стосується як наших артистів, так і, наприклад, американських.

Слайд 10

Міф2. Актори заробляють величезні гроші. Їхні гонорари - цифра із шістьма нулями. Насправді. Не варто плутати Голлівуд з нашою дійсністю. Найбільш високооплачувані актори України (їх одиниці) за один знімальний день отримують від 8 до 10 тис. доларів.

Слайд 11

Міф 3. Щоб стати знаменитим актором досить лише таланту. Якщо до нього додається красива зовнішність - успіх забезпечений.

Слайд 12

Насправді. Актор професія, скажімо так, «многофактурная». Особистість повинна органічно поєднувати талант, цікаву зовнішність (це не завадить, але і назвати основоположним чинником успішності актора не можна), харизму, чарівливість, пластику, поставлений голос, освіта (додайте список). Однак навіть все вищеперелічене в повному «комплекті» не гарантує акторові затребуваність і успішність.

Слайд 13

Мінуси і плюси професії. Мінуси професії: - Далеко не всі люди, які закінчили акторські курси стають акторами. - Далеко не всі актори в підсумку знімаються в кіно і серіалах. - Актор - професія пов'язана з пристойним нервовим напруженням. Але всі мінуси окупаються. Про плюси професії актори знають і самі, саме тому вони її вибрали. Це покликання.

Слайд 14

Висновок З усього вищесказаного напрошується висновок: Актор - це спосіб життя, дійсно цим треба жити. І не кожен зможе так жити. Цим потрібно дихати; актор повинен повністю віддаватися своїй професії, забуваючи про все, про сім'ю про щастя, про долю - це повинно піти на другий план; бути відданим тільки їй.

Слайд 15

Закончен бал, погасли свечи, Цветы, овации, поклон Завешен занавес, и вечер  Опять один проводит он Нет жизни, лишь сплошные роли Есть слава, имя  нет судьбы И очень много, много боли Забыть всё это, бросить бы Но снова роль и жизнь другая Он не играет, он живёт Опять поклон, он умирает Его никто уж не поймёт И только умер - вновь родился А настоящую жизнь стёр Он где-то среди нас  убийца С несчастным званием  актёр.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне