X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Волт Дісней"

Завантажити презентацію

"Волт Дісней"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

«Якщо ти можеш мріяти, то можеш і втілити свої мрії в життя». Волт Дісней Підготувала учениця 11-Б класу Алєксєєнко Вероніка

Слайд 2

бІОГРАФІЯ

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Всі ідеї Дісней обмірковував з трьох позицій: як фантазер, як критик, як реаліст. Кажуть, цей "Троїстий союз" і став запорукою успіху всіх авантюр мультиплікатора.

Слайд 6

Слайд 7

«Я не створюю фільми просто, щоб заробляти гроші. Я заробляю гроші, щоб створювати фільми» «Я люблю Міккі-Мауса більше, ніж усіх жінок, яких знав».

Слайд 8

Нагороди

Слайд 9

Отримав «Оскари» за:

Слайд 10

Одними "Оскарами" нагороди Діснея не обмежуються. Ще у батька мультиплікації є вища цивільна нагорода Америки - медаль Свободи і медаль Ліги Націй.

Слайд 11

Дісней створив перший звуковий мультфільм "Пароходик Віллі" (1928), перший кольоровий мультфільм "Квіти і дерева" (1932), перший фільм із стереозвуком "Фантазія" (1940) і перший широкоекранний мультфільм "Леді і Волоцюга" (1955).

Слайд 12

"Білосніжка і сім гномів" (1937) досі залишається першим і єдиним мультфільмом, який отримав Гран-прі кінофестивалю у Венеції.

Слайд 13

У своєму надзвичайно напруженому житті Волт Дісней як режисер зняв 111 фільмів і був продюсером ще 576 кіноробіт. За свою кар'єру був удостоєний кінопремії «Оскар» 29 разів.  Існують відомості і про те, що Волт Дісней співпрацював зі службами ФБР. В 1940-і роки, він укладає договір з секретними службами про допомогу їм в затриманні небезпечних шпигунів. Де Дісней міг зіткнутися з цими шпигунами - в договорі не зазначалася. Але в архівах ФБР досі зберігаються повідомлення Діснея - в папці понад п'ятсот сторінок.  Дісней все життя боявся мишей. Їх завжди було багато в гаражі-студії, де він спочатку працював. Парадокс в тому, що саме мишеня приніс йому всесвітню славу.  Під час Другої світової війни ім'я Міккі Мауса стало паролем для висадки союзних військ в Нормандії в 1944.  Ставши мільйонером, він збудував два грандіозних луна-парки.  Цікаві факти з життя В. Діснея

Слайд 14

Mickey Mouse Насправді Волту належить лише ідея створення мишеня. Перші начерки зробив його друг Аб Айверкс. Остаточне «шліфування» персонажа виконав художник Джон Хенч. Навіть ім'я героєві Дісней придумав не сам: він назвав миша Мортімер, а його подружку - Мінервою, але дружина Лілліан заявила, що це занадто офіційно. Так з'явилися Міккі і Мінні. У 30-і роки було знято 87 мультфільмів у головній ролі з Міккі Маусом, що дуже багато для одного персонажа. Фантазія Уолта була невичерпна: Міккі встиг побувати пожежним, диригентом, детективом, торговцем і навіть казковим героєм, що рятує принцесу від людожера.  День народження Міккі – 18 листопада 1928 року. Зріст Міккі — 109 см Вага Міккі — 23,5 фунтів

Слайд 15

Великий оптиміст, Волт Дісней завжди вірив у перемогу добра над злом. Тому його Міккі - символ вільної і щасливого Америки став поперек горлянки самому Гітлеру. Фюрер оголосив мишеняту ворогом Третього Рейху. Саме його ім'я стало паролем операції з висадки союзних військ у Нормандії.

Слайд 16

Winnie the Pooh

Слайд 17

Donald Duck

Слайд 18

Goofy

Слайд 19

Scrooge McDuck

Слайд 20

Chip and Dale Вперше Чіп і Дейл з'явилися в мультфільмі «Рядовий Плуто» 2 квітня 1943 року. До 1956 року було знято 24 мультфільму за участю Чіпа і Дейла. Найбільшу популярність вони придбали завдяки мультсеріалу «Чіп і Дейл поспішають на допомогу», знятому в 1989-1990 роках. У Німеччині мультсеріал називається «Chip und Chap», в Нідерландах «Knabbel en Babbel», у Франції «Tic et Tac», в Іспанії «Chip y Chop», у Бразилії - «Tico e Teco».

Слайд 21

Tinker Bell

Слайд 22

WALL-E and EVE У російському прокаті фільм отримав назву « ВАЛЛ- І » У Великобританії слово « wally » означає « дурник ». При підготовці до роботи над фільмом художники зі студії Pixar відвідали різні сміттєві звалища , де спостерігали за роботою різноманітних машин і пристосувань , вивчали справжніх роботів • Розробкою Єви займався Джонатан Айв , дизайнер , який подарував світу iPod , iMac , iPhone . • Після зарядки сонячних батарей Валл-і видає звук , такий же звук видають комп'ютери Apple при завантаженні • Для отримання звуку літаючої ЄВИ використана сконструйована діюча триметрова модель реактивного літака , і записано як цей апарат пролітає прямо над головою.

Слайд 23

Діснейленд

Слайд 24

Слайд 25

Ви мертві, якщо націлюєтеся тільки на дітей. Дорослі - всього лише діти, які зросли.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне