X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ТОВ «УНІКОМ БРОК»

Завантажити презентацію

ТОВ «УНІКОМ БРОК»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Знайомство з компанією

Слайд 2

«Висота культури завжди стоїть в прямій залежності від любові до праці» М. Горький Шановні клієнти та відвідувачі нашого сайту! Щиро радий презентувати Вам компанію «УНІКОМ БРОК». Створюючи «УНІКОМ БРОК», ми вирішили довести, що молоді амбітні фахівці можуть не лише успішно конкурувати зі старожилами ринку, а й надавати асистанські послуги найвищого рівня. Секрет нашого успіху простий: головна цінність для нас — це клієнт. Наше основне завдання — максимально оперативно і результативно вирішити поставлені перед нами завдання, задовольняючи всі вимоги та побажання клієнта. Особливістю нашої роботи є професіоналізм, індивідуальний підхід до кожного клієнта, повага та забезпечення конфіденційності. Наші фахівці володіють унікальним практичним досвідом захисту інтересів клієнтів і надання комплексних юридичних та митно-брокерських послуг, що дозволяє швидко визначати оптимальні шляхи вирішення завдань будь-якої складності. Обираючи «УНІКОМ БРОК», ви отримуєте в партнери молодий креативний колектив, орієнтований на побудову чесних і довгострокових відносин, заснованих на взаємній довірі, взаємоповазі та готовності в будь-який момент вирішити Ваші завдання. ТОВ «УНІКОМ БРОК» - запорука Вашого професійного успіху! Щиро Ваш, директор ТОВ «УНІКОМ БРОК» Павло Герасимюк

Слайд 3

ТОВ «УНІКОМ БРОК» Компанію було створено у липні 2014 року з метою надання якісно нових асистанських послуг у сфері юридичного та митно-брокерського обслуговування. «УНІКОМ БРОК» - це команда молодих та ініціативних професіоналів, які зорієнтовані на пошук оптимальних та інноваційних рішень, команда нової формації. Співпраця з ТОВ «УНІКОМ БРОК» оптимізує адміністративні витрати, покращує якість фінансової безпеки та однозначно підвищує прибутковість наших клієнтів. Наша робота може вплинути на імідж клієнта, тому ми завжди зберігаємо ділові відносини з нашими партнерами забезпечуючи максимальний рівень конфіденційності.

Слайд 4

Географія надання послуг: Можливості Компанії дозволяють якісно і своєчасно надавати послуги як юридичного, так і митно-брокерського обслуговування на всій території України. Штат співробітників Компанії: В складі «УНІКОМ БРОК» працюють юристи з досвідом роботи від 3 до 10 років у відповідних галузях права, а також агенти з митного оформлення – представники Компанії з досвідом роботи від 5 років. Дозвільні документи «УНІКОМ БРОК»: Для надання послуг митного брокера Компанією отримано ліцензію на здійснення такої діяльності (страхове покриття відповідальності Компанії складає 34000 грн.)

Слайд 5

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПОСЛУГИ ЮРИДИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ Можливості Компанії дозволяють надавати як разові послуги юридичним і фізичним особам, так і комплексне юридичне обслуговування представникам бізнесу за такими напрямками: стягнення дебіторської заборгованості; податкове та митне консультування, спори з органами доходів та зборів; комплексне юридичне (абонентське) обслуговування; надання юридичних консультацій; представництво інтересів Клієнтів в державних органах; юридичний супровід договорів; due diligence.

Слайд 6

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПОСЛУГИ МИТНОГО БРОКЕРА «УНІКОМ БРОК» є компанією, яка надає повний спектр митно-брокерських послуг і спеціалізується на питаннях  митного оформлення вантажів та товарів, які перетинають державний кордон. Компанія пропонує наступні послуги:

Слайд 7

Контактна інформація: Адреса: 01103, м. Київ, вул. Товарна, 18, оф. 2 Телефони: (096)-120-21-12; (063)-245-33-34 E-mail: info@ucbrok.com.ua Сподіваємось на плідну і довготривалу співпрацю! «УНІКОМ БРОК» - Запорука Вашого професійного успіху!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне